امروز سه شنبه 15 آذر 1401 ساعت 14:46:40

دوربین خبر

کد مطلب : 32120 -تاریخ انتشار : یکشنبه 18 آبان 1399 -ساعت : 08:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن

آب پاکی فرماندار نوشهر بر دستان آلوده کرونا

به گزارش دوربین خبر،از تشدید نظارت ها و تعطیلی ساعت ۶ عصر به بعد در مراکز صنفی تا اعزام ۵ تیم ویژه در سطح شهرستان

سعید یزدانی فرماندار نوشهر در جلسه ستاد مقابله با کرونا با اشاره به تشدید نظارت ها در شهرستان عنوان داشت: از ۲۰ آبان ماه به مدت یک ماه از ساعت ۱۸ محدودیت برای همه مراکز به غیر از مشاغل ضروری اعمال می‌شود.
یزدانی تشریح کرد: بنابراین از ساعت ۱۸ به بعد همه مشاغل به جز موارد تعیین شده و ضروری تعطیل خواهند بود، در این خصوص توسط اداره صمت اطلاع رسانی لازم صورت می گیرد.
به گزارش رویداد وی هشدار داد: از روز دوشنبه ۱۸ آبان ماه ۵ تیم ویژه در حوزه شهرستان جهت بازدید از مطب ها ، نانوایی ها ، پاساژ ها ، و واحدهای صنفی بازدید را انجام خواهند داد و در صورت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی نسبت به پلمپ اقدام می شود.
فرماندار نوشهر به تشدید نظارت بر نحوه رعایت پروتکل های بهداشتی در ادارات پرداخت و تذکر داد: طبق مصوبه ستاد ملی کرونا، استفاده از ماسک یک الزام است و باید همه آن را رعایت کنند.
فرماندار نوشهر عنوان داشت: عوامل خدمات رسان عمومی مانند تاکسیرانی ها که به مردم خدمات ارائه می دهند، حتما باید پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند و مصوبات ستادهای ملی و استانی مدیریت بیماری کرونا باید به خوبی اجرایی شود.
وی افزود: رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برای مردم و دستگاه های اجرایی الزامی است و در صورت عدم رعایت حتما باید برخوردهای قانونی صورت بگیرد.
فرماندار نوشهر یادآور شد: حساس سازی جامعه نسبت به بیماری کرونا باید با تبلیغات صورت گرفته دنبال شود.
وی با تاکید بر رعایت پروتکل ها در جایگاه های سوخت افزود: همچنین فعال شدن تیم های نظارتی در شهر و بخش های شهرستان و سه شنبه نیز مانور نظارتی در شهرستان صورت می گیرد با متخلفان برابر ضوابط و مقررات برخورد می شود.
فرماندار نوشهر با فراخوان بهورزان و بسیجیان گقت؛ اجرای طرح بسیج ملی مبارزه با کرونا با همکاری بهورزان و پایگاه‌های مقاومت بسیج، هدف از اجرای این طرح، قطع زنجیره انتقال بیماری است.
وی همچنین با هشدار به دهیاران و تاکید بر نصب بنرهای هشداردهنده در ورودی و سطح روستاها و تشکیل کمیته فنی روستایی توسط بخشداران گفت: در سطح روستا قبل از برگزاری مراسم وظیفه تمامی دهیاران این است که نسبت به ممنوع بودن برگزاری هر گونه مراسم ها و جشن ها  اطلاع رسانی کنند.
????"گروه خبری رویداد"????
???? [ @Ruidad ]


منبع : رویداد


لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : آب پاکی فرماندار نوشهر بر دستان آلوده کرونا

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir