امروز سه شنبه 15 آذر 1401 ساعت 14:00:01

دوربین خبر

کد مطلب : 32124 -تاریخ انتشار : یکشنبه 18 آبان 1399 -ساعت : 08:50

چاپ به اشتراگ گذاشتن
آغاز مسابقات کشوری قرآن با حضور 17 مازندرانی

مدیرکل اوقاف مازندران خبر داد:

آغاز مسابقات کشوری قرآن با حضور 17 مازندرانی

به گزارش دوربین خبر،مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: چهل و سومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم با حضور 8 شرکت کننده خواهر، 8 شرکت کننده برادر و یک گروه تواشیح در ساری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران، حجت‌الاسلام ابراهیم حیدری‌جناسمی در گفت‌وگویی از آغاز چهل و سومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم با حضور نمایندگان مازندران خبر داد و اظهار کرد: این دوره از مسابقات به‌علت شیوع ویروس کرونا در مراکز استان‌های کشور و در مازندران نیز در شهرستان ساری برگزار می‌شود.
وی افزود: بخش برادران این دوره از مسابقات با همکاری صدا و سیمای مازندران در یکی از استودیوهای این مرکز ضبط و برای داوری به استان تهران ارسال می‌شود که سپس در شبکه قرآن پخش خواهد شد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران بیان کرد: بخش خواهران این دوره از مسابقات 21 آبان‌ماه به صورت ویدئوکنفرانس در محل اداره کل اوقاف و امور خیریه استان برگزار و قرائت‌ها توسط داوران مستقر در تهران داوری خواهد شد.
حیدری با اشاره به حضور 8 شرکت‌کننده و یک گروه تواشیح مازندرانی در بخش برادران این دوره از مسابقات تصریح کرد: در بخش برادران در رشته حفظ کل محمدرضا رضایی، امیرحسین زرگری، در رشته حفظ ٢٠جزء حسین همایون، در رشته ترتیل مجتبى آقاجان‌زاده، در رشته قرائت تحقیق سیدمحمد طا‌هایی در رشته اذان سیدمحمد هاشمی، مجتبى کریمی، در رشته دعاخوانی مهدی تاجور و در تواشیح‌خوانی گروه تواشیح اسراء ساری حضور دارند.
وی با اشاره به حضور 8 بانوی مازندرانی در چهل و سومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم، افزود: در رشته حفظ کل زهرا سلطان‌پور، افسانه خانجانی، فاطمه نظری، محدثه یوسفى در رشته حفظ ٢٠جزء فائزه زنده‌دل، در رشته ترتیل راضیه رحیمی، در رشته قرائت تحقیق زهرا پورطهماسب و در رشته دعاخوانی سیده خدیجه حسینی حضور دارند.
انتهای پیام/لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : آغاز مسابقات کشوری قرآن با حضور 17 مازندرانی

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir