امروز یکشنبه 10 مهر 1401 ساعت 03:15:54

دوربین خبر

کد مطلب : 32136 -تاریخ انتشار : دوشنبه 19 آبان 1399 -ساعت : 11:36

چاپ به اشتراگ گذاشتن
فعالیت واحد های صنفی فقط تا ساعت 6 عصر مجاز است

فعالیت واحد های صنفی فقط تا ساعت 6 عصر مجاز است

به گزارش دوربین خبر،

کلیه واحدهای صنفی سراسر استان مازندران از تاریخ 20 آبان ماه به مدت یکماه فقط تا ساعت 6 عصر مجاز به فعالیت بوده و بعد از این ساعت باید تعطیل نمایند. 

 حسینقلی قوانلو رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با اعلام این مطلب گفت: براساس مصوبه ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونای استان مازندران مقرر گردید کلیه واحدهای صنفی به جز واحدهای صنفی تامین کننده نیازهای اولیه خانوارها همانند قصابی ها، نانوایی ها، میوه فروشی ها و مرغ فروشی ها و فروشگاه های بزرگ تامین کننده کالای اساسی و داروخانه ها از روز 20 آبان فقط تا ساعت 6 عصر فعالیت داشته و بعد از  این ساعت اجازه فعالیت ندارند.

او با اشاره به مصوبه ستاد مرکزی کرونا کشور افزود: این طرح از 20 آبان لغایت 20 آذر ماه و به مدت یک ماه و با تایید ستاد مقابله با ویروس کرونا مازندران،در سراسر استان مازندران اجرا خواهد شد.

وی در ادامه ضمن تشکر از بازار و اصناف مازندران به جهت رعایت پروتکل های بهداشتی تصریح کرد: به دلیل شیوع مجدد ویروس کرونا و لزوم حفظ جان هموطنان مقرر گردید که ساعات کاری اصناف محدودتر شود.

مهندس قوانلو با اعلام اینکه از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون تعداد 3079 واحد صنفی به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی پلمپ شده اند، از کلیه شهروندان مازندرانی تقاضا کرد هر گونه عدم رعایت مسائل بهداشتی و تخلف اقتصادی را به تلفن 124 و یا سامانه www.124.ir  اعلام نمایند.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : فعالیت واحد های صنفی فقط تا ساعت 6 عصر مجاز است

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir