امروز یکشنبه 10 مهر 1401 ساعت 04:34:00

دوربین خبر

کد مطلب : 32145 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 22 آبان 1399 -ساعت : 23:14

چاپ به اشتراگ گذاشتن
زمین ۵ هکتاری با مکان یابی ویژه زباله، تحویل شهرداری شد‎ ‎

زمین ۵ هکتاری با مکان یابی ویژه زباله، تحویل شهرداری شد‎ ‎

به گزارش دوربین خبر،

سید حمید هاشمی شهردار آمل گفت: مطابق صورتجلسه تحویل و تحول اراضی ملی و دولتی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران زمین ۵ هکتاری موسوم به مرتع سنگچال در کیلومتر ۴۰ جاده هراز تحویل شهرداری آمل شد.

???? به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری آمل، هاشمی افزود: با تحویل این زمین ۵ هکتاری قطعا ساماندهی پسماندهای جامد شهری به روش های نوین فناوری در شهر آمل سرعت می گیرد و این شهرستان از معضل زباله و منطقه عمارت نجات خواهد یافت.
شهردار آمل اضافه کرد: تقریبا دو دهه از پیگیری های مستمر به منظور در اختیار گرفتن عرصه ای مناسب در شهرستان با هدف جایگزینی زمین زباله عمارت گذشت و با پیگیری های شورا و شهرداری و مساعدت استاندار، دادستان مرکز استان، مدیران کل ادارات مرتبط (محیط زیست و منابع طبیعی، امام جمعه آمل و فرماندار شهرستان آمل) این مهم در شهرستان محقق شد و در آینده ای نزدیک شاهد اتفاقات خوبی در کاهش معضل زباله شهرستان خواهیم بود.
وی همچنین با اشاره به اینکه موضوع زباله آمل معضل و مشکلی استانی و ملی است که بایستی با اعتبارات دولتی برطرف شود گفت: خوشبختانه در بازدید های انجام شده قطعات اصلی خط پردازش زباله از سوی شرکت شهاب خودرو در حال آماده سازی است و مطابق قرارداد در تاریخ 21 فروردین سال 1400در آمل مستقر خواهد شد.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : زمین ۵ هکتاری با مکان یابی ویژه زباله، تحویل شهرداری شد‎ ‎

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir