امروز یکشنبه 10 مهر 1401 ساعت 03:35:55

دوربین خبر

کد مطلب : 32146 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 22 آبان 1399 -ساعت : 13:25

چاپ به اشتراگ گذاشتن
مراسم تودیع و تکریم مدیر خبر مازندران برگزار شد

مراسم تودیع و تکریم مدیر خبر مازندران برگزار شد

به گزارش دوربین خبر،و به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز مازندران، قائم مقام صداوسیما مرکز مازندران، امروز در مراسم تکریم و معارفه مدیر خبر مازندران گفت: موضوع کرونا از مهمترین موضوعاتی است که در رسانه ملی مطرح است و همه برنامه سازان و خبرنگاران باید با تولید و پخش برنامه‌های فاخر در این زمینه، اطلاع رسانی کنند.


تقی صمدی با اشاره به روند روز افزون شیوع بیماری کرونا تاکید کرد: باید با برنامه‌های خوب، مردم را از عواقب ابتلا به این بیماری آگاه کرد.

قائم مقام صداوسیما مرکز مازندران، انتخابات ریاست جمهوری سال۱۴۰۰ را از مهمترین موضوعات پیش روی کشور دانست و گفت: رسانه ملی در این زمینه کار سختی دارد.

قائم مقام صداوسیما مرکز مازندران از زحمات چند ساله آقای مهدوی در سمت مدیر اتاق خبر صداوسیما مرکز مازندران قدردانی کرد و افزود: صبر، تلاش شبانه روزی و مردم داری از خصلت‌های مهدوی بود که موجب شد خبر مازندران جایگاه در خورشأنی در کشور داشته باشد.

صمدی همچنین برای آقای قبادی آرزوی توفیق کرد و گفت: قبادی از خبرنگاران باسابقه خبر مراکز است که می‌تواند منشأ خدمات فراوانی برای استان باشد.
معاون اطلاعات و اخبار صداوسیما مرکز مازندران هم در این مراسم گفت: خبر مازندران با داشتن نیرو‌های خبره و کاربلد، جایگاه ویژه‌ای در بین مراکز استان‌ها دارد.

محمدعلی فتح اللهی افزود: پخش سه بخش خبری تلویزیونی و سه بخش رادیویی در هر روز، تولید و پخش گزارش‌های تولیدی و خبری از رسانه ملی و استانی و تولید و بارگزاری خبر در سایت و کانال خبرگزاری مرکز مازندران را از مهمترین فعالیت‌های روزانه خبر مازندران بیان کرد.

وی کار در خبر را سخت و طاقت فرسا بیان کرد و افزود: نیرو‌های خبر باید ۲۴ساعته آماده باشند تا در اسرع وقت خبر و گزارش تولید کنند و به اطلاع مردم برسانند.

معاون خبر مازندران بحث کرونا را مهمترین موضوع چند ماه اخیر خبر بیان و تصریح کرد: همکاران خبر در شرایط بد کرونایی، مشغول تولید و پخش خبر هستند که باید قدر این نیرو‌ها را دانست.

فتح اللهی انتخابات پیش روی ریاست جمهوری را مهمترین دغدغه همکاران ذکر کرد و گفت: باید با آمادگی کامل به سمت مشارکت حداکثری مردم در این انتخابات پیش برویم.

وی با قدردانی از خدمات چند ساله آقای مهدوی گفت: وی از مدیران خوش سابقه با صبر و تامل زیاد بود که وقت زیادی را در شبانه روز صرف امور کاری می‌کرد.

معاون خبر مازندران خاطرنشان کرد: آقای قبادی که از خبرنگاران خوب خبر مرکز بوده می‌تواند منشا خدمات فراوانی برای مردم مازندران باشد.
حسین قبادی که از سال۱۳۸۲ وارد صداوسیما مرکز مازندران شد در طول فعالیتش به عنوان خبرنگار در رسانه ملی، موفق به کسب جایزه ویژه خبرنگار برتر در ۷دوره جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان‌ها و چندین جایزه در جشنواره‌های مختلف شد.

پیش از این آقای فرج اله مهدوی به مدت ۷سال عهده دار سمت مدیر اتاق خبر مرکز  بود که مدیرکل صداوسیما مرکز مازندران در حکمی وی را به عنوان مشاور عالی مدیرکل منصوب کرد.


مراسم تودیع و تکریم مدیر خبر مازندران برگزار شد

مراسم تودیع و تکریم مدیر خبر مازندران برگزار شد

مراسم تودیع و تکریم مدیر خبر مازندران برگزار شد

مراسم تودیع و تکریم مدیر خبر مازندران برگزار شد

مراسم تودیع و تکریم مدیر خبر مازندران برگزار شد

مراسم تودیع و تکریم مدیر خبر مازندران برگزار شدلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : مراسم تودیع و تکریم مدیر خبر مازندران برگزار شد

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir