امروز چهار شنبه 25 فروردین 1400 ساعت 18:32:37

دوربین خبر

کد مطلب : 32158 -تاریخ انتشار : یکشنبه 25 آبان 1399 -ساعت : 16:26

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تقویت فرهنگ بسیجی راهکار پیشبرد امور

تقویت فرهنگ بسیجی راهکار پیشبرد امور

به گزارش دوربین خبر،

سرهنگ غفارپور مسئول مرکز تربیت بدنی و ورزش بسیج سپاه کربلا مازندران در گفت‌وگو با خبرنگاران با موضوع ویژه برنامه های ورزش استان به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج از تشکیل ستاد گرامیداشت این هفته با محوریت کارگروه های تخصصی در مازندران خبر داد و اظهار داشت: یکی از کارگروه‌های مهم و تاثیرگذار این ستاد، کار گروه ورزش و جوانان بوده که اولین نشست هم اندیشی آن, هفته گذشته به دبیری این مرکز با حضور دکتر رنگرز مدیرکل ورزش و جوانان استان، مسئولین ورزشی دستگاه‌های استانی، بسیج ورزشکاران و معاونین ورزش استان و همچنین تعدادی از روسای هیئت های بسیج مازندران برگزار شد.

وی با تاکید بر اینکه هفته بسیج و گرامیداشت این هفته متعلق به دستگاه و ارگان خاصی نبوده، افزود: بالندگی روز افزون نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مدیون فداکاری بسیجیان در عرصه‌های مختلف دفاع از آرمان های انقلاب از جبهه های مقاومت در هشت سال دفاع مقدس گرفته تا جبهه های ایثار و گذشت همین جوانان مومن در عرصه های سلامت.

مسئول مرکز تربیت بدنی و ورزش بسیج سپاه کربلا مازندران تصریح کرد: هر جا که فرهنگ بسیجی و روحیه جهادی در آن جامعه حاکم باشد، مشکلات و موانع برطرف خواهد شد.

سرهنگ غفارپور خاطرنشان کرد: وظیفه تک تک آحاد جامعه و ورزش بسیج استان مازندران این است که این ایام را بزرگ داشته و شان بسیجیان را با انجام برنامه‌های فاخر بزرگ بشمارد.


تقویت فرهنگ بسیجی راهکار پیشبرد امور

تقویت فرهنگ بسیجی راهکار پیشبرد امور

تقویت فرهنگ بسیجی راهکار پیشبرد امور

تقویت فرهنگ بسیجی راهکار پیشبرد امور

تقویت فرهنگ بسیجی راهکار پیشبرد امورلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : تقویت فرهنگ بسیجی راهکار پیشبرد امور

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir