امروز شنبه 09 مهر 1401 ساعت 15:45:40

دوربین خبر

کد مطلب : 32159 -تاریخ انتشار : یکشنبه 25 آبان 1399 -ساعت : 16:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن
انهدام باند کلاهبرداری شرکت های هرمی در ساری 

انهدام باند کلاهبرداری شرکت های هرمی در ساری 

به گزارش دوربین خبر،

جانشین فرمانده انتظامی استان از دستگیری اعضای باند کلاهبرداری شرکت های هرمی در "ساری" خبر داد . 

 سرهنگ "سید موسی حسینی" با اعلام این خبر، گفت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت اعضای باند کلاهبرداری شرکت های هرمی در ساری ، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس امنیت عممی قرار گرفت .

وی تصریح کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی، ماموران پلیس امنیت عمومی دریافتند، اعضای شرکت هرمی با عنوان ام وی(EMWAY) با تبلیغات و برگزاری جلسات مستمر با ارائه پیشنهادات اغوا کننده به جذب افراد در این شرکت و کلاهبرداری از آنان اقدام می کنند.

جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران، اظهار کرد: با هماهنگی قضائی و شناسایی اعضا و لیدر اصلی این باند کلاهبرداری، ماموران پلیس امنیت عمومی در اقدامی غافلگیرانه با دستگیری 8 متهم اصلی این پرونده، شبکه اصلی این باند کلاهبرداری را متلاشی کردند.

سرهنگ حسینی با اشاره به اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند، افزود: فعالیت شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه های غیرمجاز یکی از علل و عوامل وجود آمدن مشکلات اقتصادی، اجتماعی و فراهم شدن بستر جرم کلاهبرداری است .وی با بیان این که مصدوم به علت شدت جراحت های وارده پس از انتقال به بیمارستان جان باخت، افزود: بلافاصله تیمی به سرپرستی فرمانده انتظامی و یگان های عملیاتی شهرستان تشکیل و اقدامات اطلاعاتی برای دستگیری عاملان قتل که پس از ارتکاب به این جنایت از محل متواری شده بودند آغاز شد.

سرهنگ صفرپور، خاطرنشان کرد: ماموران در کمتر از یک ساعت و طی عملیاتی ضربتی ضارب و چند نفر دیگر از همدستانش را حین فرار با یک خودروی سواری در محور کیاسر دستگیر کردند.

صفرپور از کشف 2 قبضه سلاح شکاری در ادامه رسدگی به این پرونده خبر داد و اظهار داشت: ضارب که در این درگیری مصدوم شده است به بیمارستان منتقل و سایر عوامل این درگیری پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند و تحقیقات پلیسی در این زمینه ادامه دارد.


----------------------------------------------------------------لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : انهدام باند کلاهبرداری شرکت های هرمی در ساری 

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir