امروز شنبه 09 مهر 1401 ساعت 15:32:12

دوربین خبر

کد مطلب : 32184 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 29 آبان 1399 -ساعت : 10:42

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اعلام جزئیات محدودیت‌های تردد کرونایی در مازندران

اعلام جزئیات محدودیت‌های تردد کرونایی در مازندران

به گزارش دوربین خبر،

با توجه به کارشناسی‌های انجام شده توسط مسئولان بهداشت و درمان کشور مبنی بر ترددها و تجمعات غیر ضروری به عنوان یکی از دلایل اصلی شیوع بیماری کرونا، محدودیت‌های تردد در سطح استان به اجرا در آمد.
بر اساس دستورالعمل‌های بهداشتی و پلیس راهور ناجا این محدودیت‌ها در شهرستان‌های دارای وضعیت قرمز و نارنجی به اجرا گذاشته خواهد شد.
در مازندران شهرستان‌های آمل، بهشهر و ساری دارای وضعیت قرمز و سایر شهرستان‌ها دارای وضعیت نارنجی هستند.
این محدودیت‌ها از روز شنبه به اجرا در خواهد آمد، در صورت ورود خودروهای شخصی با پلاک غیربومی به شهرهای دارای وضعیت نارنجی این خودروها در هر ۲۴ ساعت مبلغ ۵٠٠ هزار تومان و در صورت ورود به شهرهای دارای وضعیت قرمز در هر ۲۴ ساعت مبلغ یک میلیون تومان اعمال قانون خواهند شد.
ورود و خروج وسایل نقلیه غیربومی به شهرهایی با وضعیت زرد عادی بوده و در صورت ورود وسایل نقلیه بومی شهرهای با وضعیت زرد به شهرهای با وضعیت نارنجی و قرمز این خودروها نیز اعمال قانون می‌شوند.
این محدودیت شامل خودروهای امدادی و درمانی، انتظامی، حمل بار و مسافر نمی‌شود.
ممنوعیت‌های تعیین شده برای کارکنان دستگاه‌های دولتی که محل سکونت آنها با محل کار آن‌ها در یک نقطه قرار ندارد، هم‌وطنانی که نوبت عمل جراحی دارند و افرادی که دارای احضاریه زمان حضور در موعد مقرر تعیین شده می‌باشند با ارائه مدارک مثبته شامل نخواهد شد.
سایر خودروهایی که دارای ممنوعیت تردد نمی‌باشند، برای تردد در شهرهای فاقد کنارگذر و یا کمربندی از معابر شهری ویژه که برای این منظور در نظر گرفته شده بدون هرگونه توقف در طول مسیر اقدام کنند.
برابر ابلاغیه صادره از سوی قرارگاه عملیاتی مقابله با بیماری کرونا، اعمال این قوانین فقط ویژه مبادی ورودی شهر‌های قرمز و نارنجی بوده و هیچگونه اعمال قانونی در خروجی شهر ها صورت نمی‌پذیرد.
افرادی که به دلایل مختلف نیاز مبرم و ضروری به تردد در این شهرستان‌ها دارند می‌توانند با مراجعه به پلیس راهنمایی و رانندگی نسبت به دریافت مجوز تردد اقدام کنند.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : اعلام جزئیات محدودیت‌های تردد کرونایی در مازندران

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir