امروز سه شنبه 15 آذر 1401 ساعت 14:49:09

دوربین خبر

کد مطلب : 32222 -تاریخ انتشار : یکشنبه 09 آذر 1399 -ساعت : 09:53

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تخصیص 1000 تن سهمیه روغن خوراکی به استان مازندران

تخصیص 1000 تن سهمیه روغن خوراکی به استان مازندران

به گزارش دوربین خبر، 

حسینقلی قوانلو رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با اعلام این خبر گفت:با پیگیریهای به عمل آمده، مقدار هزار تن روغن خوراکی جهت مصرف خانوار به استان مازندران اختصاص یافته که در فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای ، شرکت تعاونی های مصرف و صنوف منتخب توزیع خواهد شد.

او افزود: این سهمیه در کلیه شهرستان های استان از سوی عاملین جذب و توزیع خواهد شد.

وی در ادامه اظهار داشت: مصرف روزانه روغن در مازندران روزانه بین 80 تا 90 تن می باشد و عملا "تزریق هزار تن روغن می تواند کمبود روزهای گذشته را جبران نماید.

مهندس قوانلو یادآور شد: با بررسی های انجام شده مشخص گردید متاسفانه برخی از شهروندان استان بسیار بیشتر از نیاز خود نسبت به خریدن روغن از فروشگاه ها در طی روزهای گذشته مبادرت کرده که در این فرصت از همه تقاضا می کنم با توجه به اینکه تامین روغن در طی روزهای آتی هم صورت خواهد گرفت بر اساس نیاز واقعی خود از فروشگاه ها خرید نمایند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت در پایان با یادآوری اینکه هیچگونه کمبودی در تامین کالاهای اساسی در سطح استان وجود ندارد از شهروندان سراسر استان تقاضا کرد در صورت مشاهده هر گونه تخلف اقتصادی اعم از احتکار، عدم درج قیمت ، گرانفروشی ، عدم صدور فاکتور و ... را به تلفن 124 اعلام نمایند.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : تخصیص 1000 تن سهمیه روغن خوراکی به استان مازندران

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir