امروز سه شنبه 15 آذر 1401 ساعت 13:11:52

دوربین خبر

کد مطلب : 32239 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 12 آذر 1399 -ساعت : 17:48

چاپ به اشتراگ گذاشتن
بهره برداری از ظرفیت سدهای مازندران در پرورش ماهی با استقرار قفس های کم عمق مهیا شد

اسحاقی مدیرکل شیلات مازندران:

بهره برداری از ظرفیت سدهای مازندران در پرورش ماهی با استقرار قفس های کم عمق مهیا شد

به گزارش دوربین خبر،

در نشست مدیر کل شیلات مازندران با مدیر عامل آب منطقه ای مازندران بر بهره  برداری از سدها با قابلیت اسقرار قفس‌های کم عمق  به منظور پرورش ماهی تاکید شد.

 حسن اسحاقی مدیرکل شیلات مازندران ضمن تبیین سیاست‌های سازمانی و معرفی پروژه‌های اولویت دار شیلات مازندران اظهار داشت: هدف ما ایجاد بستری مناسب برای بهره برداران  و بهره برداری بهینه از منابع آبی در سایه تعامل و همکاری است.

مدیر کل شیلات مازندران افزود : با مطالعات انجام شده می‌توان از سدها با قابلیت استقرار قفس‌های کم عمق و حتی سدهایی که برای آب شرب در نظر گرفته شده از گونه‌های فیلتر کننده برای پرورش آبزیان استفاده کرد.

اسحاقی با اشاره به وجود بیش از ۳۰۰۰ مرکز آبزی پروری تسهیل در ارائه خدمات از جانب دستگاه‌های ذیربط موجب ثبات و توسعه واحد‌های تولیدی خواهد شد.

در ادامه ابراهیم یخکشی مدیر عامل آب منطقه ای استان مازندران بر ضرورت تامین آب برای بخش‌های کشاورزی و شرب استان تاکید کرد و گفت: توجه به ثبات و توسعه فعالیت‌های آبزی پروری یکی از سیاست‌های آب منطقه ای می‌باشد و از آنجاییکه طرح‌های مطرح شده بر اساس مطالعات کارشناسی است، مجموعه آب منطقه ای استان همکاری کامل را با اداره کل شیلات مازندران خواهد داشت.  لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : بهره برداری از ظرفیت سدهای مازندران در پرورش ماهی با استقرار قفس های کم عمق مهیا شد

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir