امروز سه شنبه 15 آذر 1401 ساعت 13:45:29

دوربین خبر

کد مطلب : 32254 -تاریخ انتشار : یکشنبه 16 آذر 1399 -ساعت : 14:18

چاپ به اشتراگ گذاشتن
پایان جشنواره مجازندران 3 در مازندران

معاون پرورشی آموزش و پرورش مازندران اعلام کرد:

پایان جشنواره مجازندران 3 در مازندران

به گزارش دوربین خبر،

معاون پرورشی آموزش و پرورش مازندران طی بیانیه‌ای از پایان جشنواره مجازندران ۳ همراه با آثار فاخر دانش‌آموزان مازندرانی خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ «محمد شعبانی» گفت: با مشارکت و همراهی دانش آموزان گرامی و فرهنگیان پرتلاش استان مازندران، سومین جشنواره دانش‌آموزی مجازندران با تاکید بر روز مازندران و موضوعات بومی و محلی برگزار شد؛ که شاهد حضور خوب دانش‌آموزان در این جشنواره بودیم.

وی با اشاره به محورهای اصلی این جشنواره، خاطر نشان کرد: آنچه که دبیرخانه این دوره از جشنواره در نظرداشت، نگاه خلاقانه و هنرمندانه دانش آموزان در نمایش آیین‌های بومی و محلی، محیط زیست، گردشگری و.... به مناسبت روز مازندران بود. این جشنواره توانست ضمن فراهم کردن بستری مناسب در راستای ارائه توانمندی‌ها و خلاقیت‌های دانش‌آموزان، گامی موثر در جهت ارائه تصاویر ماندگار و نمایش جلوه‌های گوناگون استان زیبا و سرسبز و ریشه‌دار مازندران بردارد.

این مقام مسئول با اشاره به تعداد آثار ارسال شده در این جشنواره، تصریح کرد: ارسال بیش از ده هزار اثر با توجه به قالب‌های متنوع این دوره از جشنواره، نشان داد که این جشنواره به ساختار مناسبی رسیده و توانسته نگاه امیدوارانه‌ای  به مسیر پیش رو داشته باشد.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : پایان جشنواره مجازندران 3 در مازندران

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir