امروز دوشنبه 04 مهر 1401 ساعت 03:32:13

دوربین خبر

کد مطلب : 32260 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 19 آذر 1399 -ساعت : 09:37

چاپ به اشتراگ گذاشتن
لزوم برپایی انتخابات سالم و به دور از خرج های بی حساب

لزوم برپایی انتخابات سالم و به دور از خرج های بی حساب

به گزارش دوربین خبر،

 آیت الله محمدی لائینی در جمع اعضای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی گفته: هر کسی برای انتخابات تلاش کند در حقیقت برای جمهوری اسلامی تلاش کرده است و کار شما در راستای تحکیم نظام جمهوری اسلامی است.

وی با بیان اینکه با ظهور انقلاب اسلامی دنیا که فقط نگاه جمهوریت و توجه به حضور مردم را داشت فهمید عنصر ایمان و دین، عنصر مهم و تاثیرگذاری است. افزود: یکی از دلایل مخالفت با جمهوری اسلامی نیز همین است؛ که دشمنان می بینند یک نظام سیاسی آمده روی کار که به دو قطب جمهوریت و اسلامیت توجه می‌کند و این برایشان قابل هضم نیست، برای همین بشدت در کشور به دنبال پروژه سکولاریزه کردن حکومت و مدیریت جامعه هستند.

وی تصریح کرد:تعبیر حضور حداکثری در انتخابات  تعبیر بسیار خوبی است که باید همه تشکل‌های سیاسی در آوردن مردم به عرصه انتخابات و پای صندوق رای تلاش کنند.

نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به اینکه انتخابات گویاتر از بقیه حضور های مردمی است ادامه داد:حضور مردم در واقع حضور مستند است و دشمنان نمی توانند در این زمینه  خدشه وارد کنند و این اهمیت کار را بیشتر می‌کند.

آیت الله لائینی عنوان کرد:همه تشکل‌های سیاسی باید یک قاعده معینی برای بازی سیاسی را قبول و از آن پیروی کنند، و در عین رقابت، تخریب نباشد، و اصول خاص انتخابات باید مورد احترام همه باشد.

او گفت:بازی های سیاسی بازی های خوبی است که باید قواعد این بازی و مهارت آن را یاد بگیریم و  یکی از کلید واژه های این بازی سیاسی ممتد و مستمر بودن آن بوده که نباید  موجی و مقطعی باشد.

نماینده ولی فقیه در مازندران ادامه داد:اگر خودخواهی ها را در کار سیاسی کنار بگذاریم و با سعه صدر و منطق با یکدیگر برخورد نکنیم در بین طیف های سیاسی همسو هم به وفاق و همدلی نخواهیم رسید.

او گفت:انتخابات باید سالم باشد، این هزینه کردن ها و پول خرج کردن های بی حساب و کتاب نباید اتفاق بیفتد، این تخلفات اقتصادی و رانت خواری ها و سوء استفاده هایی که متاسفانه رخ می دهد نتیجه همین رفتار است که باید در ابتدای کار با این موارد مخالفت کرد و مقابل آن ایستاد.


لزوم برپایی انتخابات سالم و به دور از خرج های بی حساب

لزوم برپایی انتخابات سالم و به دور از خرج های بی حساب

لزوم برپایی انتخابات سالم و به دور از خرج های بی حسابلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : لزوم برپایی انتخابات سالم و به دور از خرج های بی حساب

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir