امروز سه شنبه 15 آذر 1401 ساعت 15:27:02

دوربین خبر

کد مطلب : 32276 -تاریخ انتشار : دوشنبه 24 آذر 1399 -ساعت : 11:11

چاپ به اشتراگ گذاشتن
افزایش دو برابری اعتبارات پسماند در مازندران

دوربین خبر گزارش می دهد...

افزایش دو برابری اعتبارات پسماند در مازندران

به گزارش دوربین خبر،

احمد حسین زادگان، استاندار مازندران در نشست با اعضای هیئت مدیره سازمان مدیریت پسماند استان مازندران با بیان اینکه تولید فکر و ایده پردازی و آسیب شناسی مهم ترین رسالت هیئت مدیره سازمان مدیریت پسماند است که می بایست در دستور کار قرار گیرد، خاطرنشان کرد: پسماند مازندران در مرکز توجه در سطوح تصمیم گیری کلان است، بطوریکه در دو سال گذشته ۲ برابر سال های پیشین در حوزه پسماند اعتبار جذب شده است و می توان گفت مشکل اعتباری در این حوزه نداریم.

استاندار مازندران تصریح کرد: ارائه برنامه عملیاتی و اجرایی جهت کاهش مصرف زباله در استان مازندران جز اولویت های اصلی استان می باشد و بسترهای قانونی لازم برای ارائه نقشه راه پسماند فراهم می باشد.

حسین زادگان یادآور شد: معضلات اجتماعی حوزه پسماند با احداث کارخانه زباله سوز در نوشهر و ساری کاهش می یابد و در سایر نقاط استان همچون آمل و محمود آباد برنامه ریزی های مشخصی در این راستا صورت گرفته است.

وی افزود: پیوست رسانه ای در سازمان مدیریت پسماند استان و ارتباط مستمر با اهالی مطبوعات و فعالین رسانه ای و فضای مجازی برای آگاهی رسانی به مردم باید مورد توجه جدی باشد، چرا که میراث دار وضعیت خاصی در حوزه پسماند هستیم که می توان ملاحظات اجتماعی، جغرافیایی و زیست محیطی را در این حوزه نادیده گرفت.

احمد حسین زادگان، اظهار کرد: با ریل گذاری و برنامه ریزی مناسب در حوزه پسماند شاهد توسعه اقدامات پسماند باشیم.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : افزایش دو برابری اعتبارات پسماند در مازندران

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir