امروز شنبه 09 مهر 1401 ساعت 14:53:03

دوربین خبر

کد مطلب : 32277 -تاریخ انتشار : دوشنبه 24 آذر 1399 -ساعت : 11:12

چاپ به اشتراگ گذاشتن
برگزاری دوره های آموزشی تئاتر در جهاد دانشگاهی دانشگاه مازندران

معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد مازندران خبرداد:

برگزاری دوره های آموزشی تئاتر در جهاد دانشگاهی دانشگاه مازندران

به گزارش دوربین خبر،

معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد مازندران از برگزاری دوره های آموزشی تئاتر در مرکز آموزش جهاد دانشگاهی دانشگاه مازندران خبر داد و گفت: این دوره های آموزشی در رشته های نمایش نامه نویسی، بازیگری و کارگردانی برگزار خواهد شد.

به گزارش تئاتر مازندران، سیده زینب تقوی معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد مازندران از برگزاری دوره های آموزشی تئاتر در دانشگاه مازندران خبر داد و گفت: با توجه به سنوات گذشته از سوی کانون تئاتر سیاوشان جهاد دانشگاهی واحد مازندران دوره های آموزشی تئاتر در رشته های نمایش نامه نویسی، بازیگری و کارگردانی با توجه به وضعیت موجود واجرای شیوه نامه بهداشتی ستاد کرونا برگزار می شود.
تقوی ادامه داد: در این دوره ها حمیدرضا گل محمدی تواندشتی کارشناس تئاتر و مسوول کانون تئاتر سیاوشان جهاد دانشگاهی و تنی چند از اساتید برجسته تئاتر استان و کشور به آموزش تئاتر می پردازند.

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی با ارایه این مطلب که در این دوره ها مبحث تئوری و عملی تئاتر در رشته های یاد شده ارایه خواهد شد. خاطرنشان کرد: فراگیران در این دوره ها پس از ارایه پروژه پایان ترم و موفقیت در آزمون پایان دوره گواهینامه رسمی و معتبر دریافت خواهند کرد.
تقوی در پایان با ارایه این مطلب که معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد مازندران تاکنون اقدام به برگزاری بیش از بیست دوره ی مختلف آموزشی تئاتر در سطح دانشگاه های سطح مازندران کرده است خاطرنشان کرد: علاوه بر برگزاری دوره های آموزشی در سطح دانشگاه های استان بیش از ۱۵ دوره های آموزشی تئاتر از سال های ۸۳ تا ۹۲ در سطح آموزشگاه های شهر های بهنمیر و بابلسر داشته و برگزاری چندین کارگاه های آموزشی نمایش نامه نویسی، بازیگری و کارگردانی در سطح استان از دیگر فعالیت های این معاونت است.


تاریخ انتشار: شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۹ | شناسه مطلب: 139753


برگزاری دوره های آموزشی تئاتر در جهاد دانشگاهی دانشگاه مازندرانلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : برگزاری دوره های آموزشی تئاتر در جهاد دانشگاهی دانشگاه مازندران

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir