امروز جمعه 18 آذر 1401 ساعت 18:27:46

دوربین خبر

کد مطلب : 32288 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 27 آذر 1399 -ساعت : 18:55

چاپ به اشتراگ گذاشتن
پیش کنگره سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای مدافع حرم شمال کشور

گزارش تصویری "دوربین خبر"

پیش کنگره سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای مدافع حرم شمال کشور

به گزارش دوربین خبر،

فرمانده کل سپاه در مراسم پیش کنگره سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای مدافع حرم شمال کشوردر ساری گفت:استان‌های شمالی برای عزت اسلام و مسلمانان به تن جوانان خود، رشیدانه زره جهاد پوشاندند و آن‌ها را بدرقه کردند.

سردار سلامی با بیان اینکهددر دستگاه الهی، شهادت یک اعجاز و سری ناشناخته است و توصیف شهادت و شهیدان در وسعت وجودی امثال ما نمی‌گنجدافزود:شهیدان دست می‌دهند تا دست‌های ما باز شود، سرهایشان را به خدا عاریه می‌دهند، تا این ملت ومسلمانان عالم سربلند باشند.

او با بیان اینکه شهدا لباس جهاد را به امید شکستن هوس‌های دشمنان و هجرت بدون بازگشت می‌پوشند تا جهان اسلام تحت اشغال نباشد اظهار داشت:ما حیات خود را مدیون شهدا هستیم و شهادت شهدا معادل حیات ، عزت، امنیت و معادل پیشرفت ما است.

رهبر ما تجلی اراده و ایمان مسلمانان است و ما تمام لوازم شکست دشمنان را در اختیار داریم


سردار سلامی در ادامه گفت:به رهبران دشمنان می گوییم از آرزوی‌های پست خود دست بکشید و به مردم ما کاری نداشته باشند چرا که ما تمام لوازم شکست شما را در اختیار داریم.

او با تاکید بر اینکه ما رهبری مومن، وارسته و شجاع، دشمن شناس، حکیم، ژرف اندیش و نافذ بر قلب‌ها و توکل کننده به خدا داریم که در هیچ کجای عالم چنین رهبری وجود ندارد و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) تجلی اراده و ایمان مسلمانان هستندافزود:ما برای حفظ شرف، هویت، عزت، ناموس و دفاع از وطن از مدل عاشورا الگو میگیریم و فرزندان عاشورا هستیم و دشمن در تلاش است تا جامعه مسلمین هر روز ضعیف‌تر و در صنایع دفاعی، اقتصادی و سیاسی وابسته به غرب و استعمار شود.

سردار سلامی افزود:ما به دشمنان می‌گوییم غلط می‌کنید برای ما تصمیم بگیرید ما مسلمان هستیم و فقط در مقابل خدا تعظیم می‌کنیم چرا که مستقل و آزاد هستیم و سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، مرز و جغرافیا نشناخت و دشمن را تعقیب کرد چرا که همه جا را میدان جهاد می دانست.

ما دشمن را از منطقه اخراج می‌کنیم و آرزوی تسلط بر مسلمین را تا گورستان با آن‌ها همراهی می‌کنیم

او با بیان اینکه سردار سلیمانی خورشید پرفروغ کهکشان پرستاره شهیدان است اظهار داشت:ملت ایران در مقابل فشار اقتصادی دشمن قد خم نمی کند، و فشار حداکثری دشمن شکست خورده است.


به گفته او ،ما هرگز در مقابل دشمن شکست نمی خوریم و امروز نیز همه آرزوها و رویاهای دشمن شکسته شده است.

سردار سلیمانی همچنین خاطرنشان کرد:ناله ها و ضجه های دشمن نتوانست ایران را از گسترش قدرت دفاعی و موشکی باز دارد و ترور شهیدانی همچون فخری زاده هرگز نمی تواند جلوی پیشرفت علمی ایران اسلامی را بگیرد.

او تصریح کرد:شهادت سردار بزرگ حاج قاسم سلیمانی به قطع نفوذ ، حضور و قطع اتصال ایران با دنیای اسلام، منجر نشده است و ما به پیروزی اطمینان داریم و تا پیروزی هم راه زیادی نمانده است، چرا که  می دانیم ملت ایران با استمرار در ایستادگی نقشه شکوه خود را کامل خواهد کرد.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : پیش کنگره سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای مدافع حرم شمال کشور

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir