امروز چهار شنبه 25 فروردین 1400 ساعت 17:29:19

دوربین خبر

کد مطلب : 32300 -تاریخ انتشار : یکشنبه 07 دی 1399 -ساعت : 10:41

چاپ به اشتراگ گذاشتن
کاهش 70 درصدی تردد در استان مازندران 

کاهش 70 درصدی تردد در استان مازندران 

به گزارش دوربین خبر،

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان مازندران از کاهش 700 درصدی تردد ها در طرح فاصله گذاری اجتماعی در استان خبر داد . 

سرهنگ نصرالله بیگلری  گفت: با توجه به اجرای طرح محدودیت های تردد به منظور پیشگیری از شیوع و انتقال بیماری کرونا در استان مازندران 57 تیم کنترلی در مبادی ورودی شهرها به صورت 24 ساعته فعال شد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان مازندران، تصریح کرد: در اجرای این طرح، برابر مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا ضمن کاهش تردد های بین شهری از ورود خودروهای غیربومی به شهرها جلوگیری می شود.

وی با بیان این که در اجرای این طرح که از اول آذرماه در سطح استان به اجرا درآمد، اظهار داشت: در این طرح از ورود 16 هزار خودرو در مبادی ورودی شهرها جلوگیری و 4 هزار خودرو نیز به دلیل تخلف و سرپیچی از این دستورالعمل اعمال قانون شدند.

سرهنگ بیگلری از اجرای طرح ممنوعیت ترددهای درونشهری از ساعت 21 شب تا 4 صبح خبر داد و افزود: در این راستا نیز 16 هزار خودرو در سراسر استان پس از بررسی های انجام شده توسط ماموران اعمال قانون شدند.

وی از کاهش 70 درصدر ترددها در سطح استان نسبت به مدت مشابه در سال قبل خبر داد و گفت: قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا نیازمند همراهی و مشارکت همه آحاد جامعه با نیروی انتظامی و توجه به دستورالعمل های صاده است .

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان مازندران در تشریح موضوعات این طرح اظهار داشت: در اجرا این طرح خروج افراد غیر ساکن و مسافر برای عزیمت به محل سکونت خود بلامانع بوده و این افراد در طول مسیر اجازه ورود به شهرها را نداشته و همچنین تاکید می شود از کنارگذرها عبور کنند .

وی همچنین اظهار داشت: ملاک شناسایی افراد ساکن و بومی کارت ملی، پلاک خودرو، بیمه نامه خودرو و کارت تردد صادر شده از مبادی مربوطه خواهد بود و همچنین این محدودیت ها شامل خودروهای امدادی و انتظامی، حمل بار، کالاها، مایحتاج مردم و سوخت نخواهد بود.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : کاهش 70 درصدی تردد در استان مازندران 

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir