امروز جمعه 18 آذر 1401 ساعت 19:49:31

دوربین خبر

کد مطلب : 32315 -تاریخ انتشار : دوشنبه 15 دی 1399 -ساعت : 10:05

چاپ به اشتراگ گذاشتن
دومین همایش «امواجی از بهشت» به صورت مجازی در مازندران برگزار می شود

دومین همایش «امواجی از بهشت» به صورت مجازی در مازندران برگزار می شود

به گزارش دوربین خبر،

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران گفت: دومین همایش «امواجی ازبهشت» ۲۵دیماه ، به صورت مجازی در مجتمع فرهنگی تربیتی شهید رجایی فریدونکنار برگزارمی شود.

احمد سعادت، معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران اظهار داشت: در قالب طرح امواجی از بهشت تاکنون 6 هزارنفر به نیابت از سردار دلها شهید سلیمانی ،حمایت مادی و معنوی ایتام و فرزندان طرح محسنین را به عهده گرفتند.

وی با بیان اینکه از اهداف اجرای «طرح امواجی از بهشت» استفاده بهینه از ظرفیت خیرین،ترویج فرهنگ انفاق ، ایثارو شهادت است، افزود: یکی از خیران استان نیز به نیابت از 10 هزار و 400شهید مازندران حمایت مادی و معنوی ایتام رابه عهده گرفت.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران در مورد مشارکت مردم نیکوکار استان در طرح امواجی از بهشت تصریح کرد: هم استانی‌های نیک اندیش می‌توانند از طریق ثبت نام در سایت ekram.emdad.ir و یا ارسال عدد ۱ به شماره ۰۹۱۱۹۵۴۹۹۳۰ و یا با ارسال کد ۰۱۱ به سرشماره ۳۰۰۰۳۳۳۳ به «طرح امواجی از بهشت» بپیوندند.

خاطر نشان می شود: اولین همایش «امواجی از بهشت» 11 دیماه سال گذشته در سالروز تولد و شهادت شهید علمدار با حضور مسئولان کشوری و استانی و خانواده شهدا و خیران در مجتمع فرهنگی تربیتی شهید رجایی فریدونکنار برگزار شد.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : دومین همایش «امواجی از بهشت» به صورت مجازی در مازندران برگزار می شود

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir