امروز دوشنبه 04 مهر 1401 ساعت 03:05:57

دوربین خبر

کد مطلب : 32339 -تاریخ انتشار : سه شنبه 23 دی 1399 -ساعت : 11:50

چاپ به اشتراگ گذاشتن
ارسال هزار اثر به دبیرخانه جشنواره رسانه ای گره

رئیس بسیج رسانه مازندران عنوان کرد:

ارسال هزار اثر به دبیرخانه جشنواره رسانه ای گره

به گزارش دوربین خبر،

‍ ‍ رئیس سازمان بسیج رسانه مازندران گفت: مهم‌ترین هدف از تشکیل سازمان بسیج رسانه،تقویت جبهه رسانه‌ای انقلاب در ابعاد مختلف است.
عبدالمهدی حق‌شناس افزود: بسیج رسانه در سطح کشور بیش از 14 هزار نفر عضو فعال دارد که در راستای انتشار و تولید محتوا برای مقابله با اهداف دشمنان در فضای مجازی و رسانه‌ای فعالیت می‌کنند.
مسئول سازمان بسیج رسانه مازندران با اشاره به اینکه بسیج رسانه در کشور از سال 1391 تشکیل شده است، خاطرنشان کرد: مازندارن هم از سایر استان ها عقب نماند و در سال 1394 کانون بسیج رسانه را برپا کرد تا بتواند با خبرنگاران تراز انقلاب و ایجاد جبهه رسانه ای گامی مثبت برای این نظام و انقلاب بردارد.
حق شناس ادامه داد: 22 کانون بسیج رسانه ، 700 نفر عضو رسمی و 150 نفر عضو همکار در سطح استان تشکیل شده است.
وی برگزاری جشنواره رسانه ای ابوذررا از مهمترین برنامه های محوری سازمان دانست و افزود: 8 جشنواره رسانه ای به مناسبت های مختلف در سال 99 برگزار شد که 2 جشنواره در سطح ملی بوده است.
مسئول سازمان بسیج رسانه مازندران یادآورشد:  24 استان در جشنواره ملی گره که به صورت تخصصی در زمینه یادداشت شرکت کرده بودند که 6 اثر از استان های لرستان ، خوزستان ، گلستان ، مازندران و همدان جایزه جشنواره را دریافت کردند و 4 اثر نیزشایسته تقدیر شدند.
حق شناس در ادامه افزود: درجشنواره ملی دل گپ که برای سردار شهید سلیمانی تشکیل شده، تاکنون بیش از 1000 اثر از 30 استان دریافت شده است.
وی گفت:  حدود 600 اثر به دبیرخانه دومین جشنواره رسانه ای ابوذرارسال شد که داوری مرحله اول آن نیز به پایان رسیده است. 
مسئول سازمان بسیج رسانه مازندران با بیان اینکه در مجموع از ابتدای سال تا کنون حدود 30عنوان از سوی بسیج رسانه اجراشده است، خاطرنشان کرد: دوره های آموزش سواد رسانه و تکنیک های عملیات روانی نیزاز برنامه های در دست اجرای این سازمان است.
حق شناس با اشاره به اینکه رسانه های ما  بیشتراز مدیران خبرکار می کنند تا خواسته های به حق مردم،گفت:متاسفانه علی رغم تمام ظرفیتی که رسانه های استان دارند اما رسانه مطالبه گر به تعداد انگشتان دست هم وجود ندارد ،که در صورت حمایت از رسانه های مطالبه گرازسوی دستگاه های متولی مانند ارشاد ،خانه مطبوعات،بسیج رسانه و ... می توان به این مهم دست پیدا کرد.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : ارسال هزار اثر به دبیرخانه جشنواره رسانه ای گره

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir