امروز چهار شنبه 25 فروردین 1400 ساعت 18:22:01

دوربین خبر

کد مطلب : 32346 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 25 دی 1399 -ساعت : 11:01

چاپ به اشتراگ گذاشتن
ارائه خدمات مشاوره ای به 9 هزار مددجوی کمیته امداد مازندران

ارائه خدمات مشاوره ای به 9 هزار مددجوی کمیته امداد مازندران

معاون فرهنگی کمیته امداد مازندران از ارائه خدمات مشاوره و راهنمایی فردی و گروهی به 9760 نفر از مددجویان تحت حمایت این نهاد طی 9 ماهه امسال خبر داد.

به گزارش دوربین خبر،

 میثم معافی ، معاون فرهنگی کمیته امداد مازندران اظهار داشت:مشاوره و راهنمایی فردی و گروهی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برای مددجویان با استفاده از اساتید مجرب و کارشناسان مشاور خانواده برگزار شد.

او با اشاره به اینکه 9204 مددجو از مشاوره و راهنمایی فردی بهره مند شدند، افزود: مشاوره در بخش های اختلال افسردگی، مشکلات خانوادگی، تحصیلی، شغلی، اضطراب و... انجام شد.

معاون فرهنگی کمیته امداد مازندران تصریح کرد: باتوجه به شرایط کنونی و با رعایت پروتکل های بهداشتی مشاوره و راهنمایی گروهی برای 556 نفر از مددجویان شامل زنان سرپرست خانوار، دانش آموزان، جوانان در آستانه ازدواج، نوعروسان و... ارائه شده است.

او بیان داشت: برای 7944مددجو در گروه سنی 18 تا 50 سال ، شناسنامه الکترونیکی بهداشت روانی و آسیبهای اجتماعی خانواده با استفاده از پرسشنامه سلامت عمومی تهیه شد و مددجویان خدمات مشاوره بر حسب نتایج تحلیل پرسشنامه و ارزیابی بالینی خدمات مشاوره و راهنمایی دریافت کردند.

معافی با بیان اینکه خدمات مشاوره‌ای کلینیک‌های تخصصی روانشناختی هم به 931 مددجو ارائه شد، گفت:مددجویان به منظوردرمان و حل مشکلاتشان بصورت رایگان به کلینک‌های تخصصی روانشناختی، مراجعه و از خدمات مشاوره‌ای بهره مند می‌شوند.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : ارائه خدمات مشاوره ای به 9 هزار مددجوی کمیته امداد مازندران

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir