امروز جمعه 18 آذر 1401 ساعت 18:36:42

دوربین خبر

کد مطلب : 32347 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 25 دی 1399 -ساعت : 11:04

چاپ به اشتراگ گذاشتن
فرصت نام نویسی جاماندگان تحصیل مقطع پیش دبستانی مازندران

فرصت نام نویسی جاماندگان تحصیل مقطع پیش دبستانی مازندران

به گزارش دوربین خبر،

در راستای امر مهم پوشش تحصیلی و افزایش چتر نظام آموزشی برای جذب حداکثری نوآموزان در جهت بهرهمندی از خدمات آموزشی و تربیتی، فرصتی به وجود آمده است  تا آن دسته از نوآموزان که موفق به ثبت نام در کلاس های پیش دبستانی نشده‌اند امکان حضور در این کلاس‌ها را داشته و از پیش نیازهای ضروری این دوره بهره‌مند شوند.

 دوره پیش دبستانی اساسی ترین و اثربخش ترین دوره تحصیلی نوآموزان محسوب می‌گردد کوتاهی و کم توجهی به این دوره و آموزش‌های آن، اثرات تخریبی و نگران کننده‌ای برای نظام آموزشی و هم برای موقعیت های فردی افراد ایجاد می نماید. حساسیت و دقت برای حضور همه نوآموزان از استراتژی های مهم آموزش‌وپرورش می‌باشد.

گذراندن دوره پیش دبستانی الزامی بوده و تمامی نوآموزان باید گواهینامه پایان دوره را دریافت کنند و ملاکی برای ادامه تحصیل کودک می‌باشد. در این راستا جهت تحقق این مهم  اداره کل آموزش و پرورش استان با ایجاد فرصت‌ طلایی ثبت نام برای نوآموزان جامانده از دوره پیش‌دبستانی، تمامی نوآموزان در سیستم نظام آموزشی ثبت اطلاعات شده و در راستای عدالت آموزشی خدمات دریافت می نمایند.

از تمامی والدین دانش آموزان در سطح استان انتظار است چنانچه نوآموزان با گروه سنی ۶ سال تمام (متولدین 2/7/93 الی 1/7/94) در منزل دارند سریعاً و در کمترین زمان به نزدیکترین مدرسه محل زندگی مراجعه و مدارک لازم را جهت ثبت نام تحویل نمایند.

 لازم به ذکر است ثبت نام و بهره‌مندی از خدمات آموزشی این گروه از نوآموزان نیز به ضرورت امر فقط از طریق بستر مجازی مانند شبکه آموزشی دانش آموزی (شاد) و شبکه آموزشی تلویزیون به صورت رایگان انجام می‌گیرد و شامل حال نوآموزانی  که هم اکنون در کلاس‌ها ثبت نام هستند نمی‌باشد.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : فرصت نام نویسی جاماندگان تحصیل مقطع پیش دبستانی مازندران

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir