امروز شنبه 09 مهر 1401 ساعت 16:02:23

دوربین خبر

کد مطلب : 32352 -تاریخ انتشار : یکشنبه 28 دی 1399 -ساعت : 20:38

چاپ به اشتراگ گذاشتن
ممانعت از ورود مسافران غیر بومی به مازندران در محور پلور از بخش لاریجان آمل

ممانعت از ورود مسافران غیر بومی به مازندران در محور پلور از بخش لاریجان آمل

به گزارش دوربین خبر،به نقل از مطالبات مردمی ، به جرات می توان دکتر غلامی مدیر کل امور روستایی و شوراهای استانداری مازندران را مرد میدان و عمل نامید ، مدیری که امروز در شرق استان است و فردا در غرب استان، برای خدمت زمان و ساعت نمی شناسد ، اهل شعار و خودنمایی نیست بلکه با عشق کار می کند چرا که معتقد است کاری که از دل برآید لاجرم بر دل نشیند .

اما این بار عصر روز پنج شنبه همکاران خویش را به شکل عجیبی غافلگیر کرد و برای جلوگیری از ورود افراد غیر بومی به داخل استان به ایست بازرسی روستای پلور از بخش لاریجان آمل رفت تا بدون توجه به برگه های تردد از ورود افراد غیر بومی ممانعت کند.

می گویند، از طرف فلان کس آمدیم و برگ تردد داریم ، می گوید، مهم نیست از طرف چه کسی آمدید، مهم این است امروز سلامت مردم من در خطر است و برای تامین سلامت آنها با هیچ احدی تعارف ندارم.

انقدر عملکرد و کارهایش نو و تازه است که هیجان زده می شویم ،به واقع مردم هم از چابکی وی لذت برده و به کمکش می آیند، آنجا که در ایست بازرسی پلور حضور یافته و مانع ورود افراد غیربومی می شود مردم هم داوطلبانه به کمک وی شتافته، در کنار وی از ورود افرادممانعت می کنند.

غلامی به واقع روحیه تعاون و همکاری را در بین مردم و مسئولان به خوبی تفسیر کرد و نشان داد جوانی است فعال که با تدبیرو درایت در تلاش هست روستاهای مازندران را به جایگاه واقعی خویش در سطح کشور برساند.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : ممانعت از ورود مسافران غیر بومی به مازندران در محور پلور از بخش لاریجان آمل

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir