امروز سه شنبه 15 آذر 1401 ساعت 13:49:24

دوربین خبر

کد مطلب : 32363 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 01 بهمن 1399 -ساعت : 10:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن
71 درصد دانش آموزان در سامانه شاد آنلاین هستند

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران خبر داد:

71 درصد دانش آموزان در سامانه شاد آنلاین هستند

به گزارش دوربین خبر،

سعدی پوربا بیان این خبر افزود: از 508 هزار دانش‌آموز استان، 310 هزار دانش‌آموز به آموزش در سامانه شاد دسترسی دارند و حدود 72 هزار دانش‌آموز در این سامانه احراز هویت نشدند. در مجموع 86 درصد دانش‌آموزان استان در سامانه شاد احراز هویت شده و 71 درصد دانش‌آموزان در سامانه شاد آنلاین هستند.

وی با بیان اینکه محیط آموزش در شبکه شاد بسیار امن است، تصریح کرد: تصمیم بسیار به‌موقع و درست وزارت آموزش و پرورش در راه‌اندازی شبکه شاد یکی از تاریخی‌ترین تحولات دستگاه تعلیم و تربیت از ابتدای راه‌اندازی سیستم تعلیم و تربیت جدید در ایران است و حتی در صورت از بین رفتن کرونا و بازگشت آموزش به شرایط پیشین، می‌توان از ظرفیت شبکه شاد برای آموزش تکمیلی استفاده کرد.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران با اشاره به آمار دانش‌آموزان فاقد ابزار هوشمند گفت: در ابتدای سال تحصیلی جاری، حدود 40 هزار دانش‌آموز فاقد ابزار هوشمند بودند که با همت خیرین و دیگر نهادها و تأمین بخشی زیادی از ابزارهای هوشمند برای دانش‌آموزان، این آمار در حال حاضر به 11 هزار دانش‌آموز رسیده است و انشاءالله روند تأمین ابزار هوشمند برای دانش‌آموزان باقیمانده نیز ادامه دارد.

سعدی پور میزان دانش‌آموزان فاقد اینترنت را 8500  نفر اعلام کرده و افزود: 161 هزار دانش‌آموز استان از آموزش تلویزیونی استفاده کرده و 21 هزار دانش‌آموز نیز بسته‌های آموزشی دریافت می‌کنند. جهت بررسی آموزش نیز همکاران ما به طور جدی مشغول نظارت هستند و این کار توسط مدیران شهرستان‌ها ومناطق، معاونین آموزشی، کارشناسان ادارات، مدیران و معاونان مدارس، و سرگروه‌ها و راهبران صورت می‌پذیرد.   

 لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : 71 درصد دانش آموزان در سامانه شاد آنلاین هستند

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir