امروز دوشنبه 04 مهر 1401 ساعت 03:11:43

دوربین خبر

کد مطلب : 32370 -تاریخ انتشار : شنبه 04 بهمن 1399 -ساعت : 23:48

چاپ به اشتراگ گذاشتن
هرگونه سفر غیرضرور در مازندران کنترل شود

استاندار مازندران:

هرگونه سفر غیرضرور در مازندران کنترل شود

به گزارش دوربین خبر،

استاندار مازندران گفت: تغییر وضعیت قرمز به نارنجی در روزهای اخیر نباید زمینه ساز عادی انگاری و سهل انگاری در رعایت پروتکل ها، نظارت ها و اعمال محدودیت ها شود.

احمد حسین زادگان در جلسه ستاد مقابله با کرونا مازندران با طرح این مهم، یادآور شد: مدیران دستگاه های اجرایی در کاهش نیروی انسانی، دورکاری و نظارت مجدانه بر رعایت پروتکل ها باید الگو باشند.

استاندار، با بیان این که تا از این وضعیت خارج شویم باید کرونا را همچنان موضوع اصلی تلقی کنیم، افزود: صدا و سیما بیش از گذشته بر مسایلی چون تراکم و رسوب جمعیت در استان، تردد بسیار، نزدیکی شهرها و روستاها و در مرکز رفت و آمد چند استان قرار داشتن مازندران تاکید کند تا همه دریابند که براحتی ممکن دوباره درگیر شوند و نباید وضعیت نارنجی را مصونیت تلقی کنند.

او با اشاره به افزایش ترددهای کوهستانی و برف بازی در حاشیه روستاهای گردشگر پذیر، تصریح کرد: نیازمند هشدارهای شدید به جامعه در خصوص این مسافرت های غیرضروری هستیم .

وی همچنین تشدید محدودیت های کرونایی از ساعت 9 شب را خواستار شد و تصریح کرد: ورود و خروج در شهرهای نارنجی ممنوع است و در هر شرایطی رعایت این قانون الزامی است.

او بر ضرورت اجرای هدفمند محدودیت ها تاکید کرد و گفت: متاسفانه در برخی شهرها بدلیل برپایی مراسم مختلف، افزایش آمارها در خصوص رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی را شاهد بودیم.

استاندار مازندران به روند درگیر شدن و کاهش سن ابتلا به کرونا در کشور و استان اشاره کرد و خاطرنشان کرد: باید در این راستا با حساسیت بیشتری عمل کنیم.

موسوی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران نیز در این جلسه گفت: روند کاهشی در تعداد بستری ها و تعداد تست ها داشته ایم اما این موضوع نباید باعث سهل انگاری شود.

او با تاکید بر لزوم احتیاط و رعایت پروتکل های بهداشتی، تصریح کرد: در مشاغل گروه یک رعایت کامل پروتکل ها الزامی است و در این زمینه نیاز داریم.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : هرگونه سفر غیرضرور در مازندران کنترل شود

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir