امروز شنبه 09 مهر 1401 ساعت 14:01:13

دوربین خبر

کد مطلب : 32375 -تاریخ انتشار : یکشنبه 05 بهمن 1399 -ساعت : 13:09

چاپ به اشتراگ گذاشتن
آغاز فیلمبرداری تله مرگ در مازندران

گزارش تصویری "دوربین خبر"

آغاز فیلمبرداری تله مرگ در مازندران

به گزارش دوربین خبر،

معاون هنری و امور سینمایی اداره‌کل حفظ آثار دفاع مقدس مازندران از آغاز ساخت فیلم داستانی نیمه بلند «تله مرگ» در مازندران خبر داد.

««روح الله ایرانمهر» معاون هنری و امور سینمایی اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران از تولید فیلم داستانی نیمه بلند «تله مرگ» در مازندران خبر داد و اظهار داشت: این فیلم با موضوع حماسه اسلامی ششم بهمن سال 60 مردم آمل تولید می‌شود.

این مسئول گفت: این فیلم، داستان گروهی از منافین را به تصویر می‌کشد که بعد از شکست سنگین برای فرار راهی جنگل می‌شوند و به منطقه «گالش منزل» وارد می‌شوند و حوادثی بین گالش و فرزندش و گروهگ اتفاق می‌افتد و دعوا و درگیری ایدئولوژیک افراد گروه و ... رقم می‌خورد.
وی ادامه داد: «تله مرگ» عنوان فیلم داستانی نیمه بلند است که توسط صدا و سیمای مرکز مازندران با همکاری اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان، سپاه کربلا، کنگره سرداران و ده هزار شهید استان و سپاه آمل در حال تولید است.
ایرانمهر با عنوان اینکه این فیلم به نویسندگی، طراحی، تهیه کنندگی و کارگردانی «آرش رمضانی» در حال تولید است، گفت: «شهریار رفیقی» تصویربردار و نورپرداز، «علی غنی‌پور» تصویر بردار دوم، «پدرام نوروزیان» تصویر هلی‌شات، «نورالله طور سوادکوهی» صدابردار و «علی روشن» دستیار صدای این مجموعه را به عهده دارند.
وی همچنین گفت: «احسان فقیهیان» تدوینگر، «فرزانه اسداللهی» دستیارتهیه، «مصطفی مقدس» مدیر تولید و برنامه ریز، «ذبیح الله بذرکار» مدیر تدارکات و سرگرد «خراسانی» کارشناس نظامی از دیگر عوامل تولید محسوب می‌شوند.
ایرانمهر افزود: «عسگری رئیسی»، «نعمت سلیمانی»، «رضا اسدی»، «فرهاد عبدالوهابی»، «مهدی محمدعلی‌زاده»، «محمدعلیجان‌پور»، «علی روشن»، «مهدی‌زاده»، «مانی روشن» و خانم‌ها «نوروزی» و «مرادی» بازیگران این فیلم هستند.
وی افزود: گروهگ منافین و ضد انقلاب با همکاری ایادی استکبار در ششم بهمن سال1360 به آمل حمله کردند و مردم این شهر با تقدیم 40 شهید در تاریخ زرین انقلاب، حماسه‌ای بزرگ را ثبت و ضبط کردند.
انتهای پیام/


آغاز فیلمبرداری تله مرگ در مازندران

آغاز فیلمبرداری تله مرگ در مازندران

آغاز فیلمبرداری تله مرگ در مازندران

آغاز فیلمبرداری تله مرگ در مازندران

آغاز فیلمبرداری تله مرگ در مازندرانلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : آغاز فیلمبرداری تله مرگ در مازندران

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir