امروز دوشنبه 04 مهر 1401 ساعت 04:28:42

دوربین خبر

کد مطلب : 32383 -تاریخ انتشار : دوشنبه 13 بهمن 1399 -ساعت : 12:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن
دانش آموزان تحت حمایت تا پایان بهمن امسال صاحب تبلت می شوند

مدیر کل کمیته امداد مازندران؛

دانش آموزان تحت حمایت تا پایان بهمن امسال صاحب تبلت می شوند

به گزارش دوربین خبر،

مدیر کل کمیته امداد مازندران با بیان اینکه دانش آموزان تحت حمایت تا پایان بهمن امسال صاحب تبلت می شوند ،گفت: یکی از خیران مبلغ هشت میلیارد تومان برای خرید تبلت دانش آموزان نیازمند به این نهاد اهدا کرد .

حجت الاسلام بشیر عالیشاه،مدیرکل کمیته امداد مازندران اظهار داشت:بخشی از کمک به خانوارهای تحت حمایت درحوزه فرهنگی است و هشت هزار و ۵۰۰دانش آموز و هزار و ۶۰۰ دانشجو و همچنین تمامی خانوارهای تحت حمایت در استان از خدمات این نهاد بهره‌مند هستند.

وی با بیان اینکه همزمان با بازگشایی مدارس با توجه به شیوع کرونا و لزوم متصل شدن دانش آموزان به شبکه شاد، تهیه گوشی و تبلت اندروید برای دانش آموزان مددجو یک نیاز ضروری بود، گفت: با توجه به بررسی‌های انجام شده ۵۰ درصد از دانش آموزان تحت حمایت،فاقد تبلت و گوشی‌های اندروید بودند که با تلاش روسا و تعامل با خیران و فرمانداران، آموزش و پرورش و خیران مدرسه ساز از شروع سال تحصیلی تا کنون هزار و ۴۰۰ گوشی اندروید و تبلت برای دانش آموزان نیازمند تهیه شد.

 وی بیان داشت: یکی از خیران بمنظور تهیه تبلت برای تمامی دانش آموزان در نوبت دریافت این ملزومات آموزشی ، هشت میلیارد تومان برای تهیه و اهدا چهار هزار و ۴۰۰ تبلت، در اختیار این نهاد در استان قرار داد.

 حجت الاسلام عالیشاه با اشاره به همراهی مردم نوعدوست استان با کمیته امداد گفت:امسال با توجه به شیوع کرونا و شرایط کنونی ،کمکهای مردمی 200درصد رشد داشته است.

وی گفت:قدردان همراهی مردم نوعدوست و خیران نیک اندیش برای انجام ماموریت های کمیته امداد در ارائه خدمات به نیازمندان هستیم.

 
وی با بیان اینکه جشن نیکوکاری امسال با مشارکت خیران و مردم نیکوکار در استان برگزار می شود، بیان داشت:۵۰درصد از مبلغ مستمری مددجویان باید به صورت نقدی تامین شود.

❇مدیر کل کمیته امداد مازندران ادامه داد:۶۷هزارمددجو معیشت بگیر این نهاد در استان هستند و یقینا خیران مانند سالهای قبل به کمیته امداد کمک می کنند تا شایسته ترین خدمات به مددجویان ارائه شود.

وی افزود: کلنگ احداث هزار واحد مسکن محرومین به زمین زده شد و تاکنون ۱۱۰۰پروانه ساختمانی صادر شده است.

حجت الاسلام عالیشاه با بیان اینکه در مازندران چهار هزار نیازمند مسکن تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند گفت:از این تعداد سه هزار مددجو فاقد زمین بوده و امیدواریم با تعامل و همدلی یکدیگر مشکلات مددجویان در این بخش را مرتفع سازیم.

وی گفت:در بخش اشتغال ۲۰۶میلیاردتومان اعتبار اختصاص یافت و ۸۵ درصد جذب و
۷۵۰۰پرونده به بانک تحویل داده شد.

 ‌حجت الاسلام عالیشاه گفت:تسهیلات اشتغال از ۲۰میلیون تومان تا ۸۰ میلیون تومان است و طرح های اشتغال در بخش های دامپروری، خدمات،کشاورزی،صنفی صنعتی به مددجویان ارائه می شود.
دانش آموزان تحت حمایت تا پایان بهمن امسال صاحب تبلت می شوندلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : دانش آموزان تحت حمایت تا پایان بهمن امسال صاحب تبلت می شوند

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir