امروز یکشنبه 10 مهر 1401 ساعت 04:17:46

دوربین خبر

کد مطلب : 32387 -تاریخ انتشار : شنبه 18 بهمن 1399 -ساعت : 20:18

چاپ به اشتراگ گذاشتن
۳۴۰۰ واحد مسکن مهر در مازندران نیمه تمام مانده است

با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی مطرح شد:

۳۴۰۰ واحد مسکن مهر در مازندران نیمه تمام مانده است

به گزارش دوربین خبر،

احمد اصغری مهرآبادی پیش از ظهر شنبه در شورای مسکن مازندران با تاکید بر تأمین خدمات زیربنایی در پروژه‌های مسکن مهر گفت: ارائه ۳۰ درصد این خدمات وظیفه دولت است و باید برای تکمیل آن برنامه ریزی کرد.
وی با بیان اینکه تکمیل پروژه‌های مسکن مهر در کشور تکلیف است و باید تا پایان سال جاری پرونده آن بسته شود، گفت: متأسفانه آئین نامه اجرایی دست ما را در تأمین اعتبار بسته و هزینه‌ها طبق صورت وضعیت پرداخت می‌شود.
احمد حسین زادگان استاندار مازندران نیز در این جلسه با تاکید بر تکمیل پروژه‌های مسکن مهر در استان یادآور شد: مشکلات مربوط به حوزه‌های آب و فاضلاب در پروژه‌های مسکن مهر باید رفع شود.
وی یادآور شد: وظیفه هر دستگاه در پروژه مسکن مهر باید تعریف شده باشد و طبق برنامه زمانبندی این طرح به سرانجام رسید و تکمیل شود.
حسین زادگان خواستار روشن شدن تکالیف دستگاه‌های اجرایی برای تکمیل طرح‌های مسکن مهر شد و گفت: مسکن مهر میارکلا باید در اولویت قرار گیرد زیرا اراده دولت و وزارت راه براین است که این طرح‌های باقیمانده زودتر تکمیل شود.
وی خواستار رفع ناهماهنگی‌های موجود فراروی پروژه‌های مسکن شد و گفت: این طرح‌ها باید تا پایان دولت کنونی تکمیل شود و به سرانجام رسد.

مهندس سید محمد نظری مدیرکل راه و شهرسازی مازندران نیز در این جلسه با اشاره به تحویل بیش از ۵۳ هزار واحد مسکن مهر در استان گفت: سه هزار و ۴۱۴ واحد مسکن مهر در استان ناتمام و نیمه کاره مانده است.
محمد نظری با اظهار اینکه ۵۷ هزار و ۳۵۱ واحد مسکن در استان تعریف و طراحی شده بود، افزود: از این میزان ۵۳ هزار و ۵۳۷ واحد تحویل و تکمیل شده است.
وی با بیان اینکه سه هزار و۴۱۴ واحد معادل شش درصد مسکن مهر استان در حال انجام و نیمه کاره مانده است، افزود: تفاهمنامه ها در قالب اجاره ۹۹ ساله، سه جانبه و اجاره پنج ساله و خود مالکی بوده است.
وی ادامه داد: قراردادهای پنج ساله در بخش مسکن مهر کامل محقق شد و ۶۲ درصد از پروژه‌های مسکن تعاونی در استان مانده است.
نظری با اظهار اینکه هر هفته پیگیری لازم برای تسریع در روند ساخت پروژه‌های مسکن مهر انجام می‌شود، گفت: تا پایان سال جاری باید وضعیت مسکن مهر در استان تعیین تکلیف شود.
مدیرکل راه و شهرسازی مازندران با اشاره به مشکلات موجود فراروی مسکن مهر میارکلا خواستار برنامه ریزی برای رفع آن شد و گفت: تعاونی‌های مسکن مهر باید سریع‌تر تعیین تکلیف شود.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : ۳۴۰۰ واحد مسکن مهر در مازندران نیمه تمام مانده است

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir