امروز جمعه 18 آذر 1401 ساعت 20:09:24

دوربین خبر

کد مطلب : 32388 -تاریخ انتشار : شنبه 18 بهمن 1399 -ساعت : 20:28

چاپ به اشتراگ گذاشتن
آغاز رزمایش الی بیت المقدس در دهه مبارک فجر

آغاز رزمایش الی بیت المقدس در دهه مبارک فجر

به گزارش دوربین خبر،

سرهنگ حسین علیزاده با اشاره به برگزاری رزمایش الی بیت المقدس در دهه فجر در سراسر استان ، به آخرین اقدامات در طول یک هفته از برگزاری رزمایش پرداخت و گفت:این رزمایش با حضور ۲ هزار دسته رزمی در قالب پایگاه‌های مقاومت، در حال خدمات رسانی به مردم هستند.

سخنگوی رزمایش الی بیت المقدس سپاه کربلا ، با بیان اینکه شامگاه یاد یاران عصر هر روز در حال برگزاری است از تعداد ۱۲ هزار ۷۰۰ مرحله حضور دسته‌های رزمی به پایگاه‌های مقاومت خبر داد و افزود: ۹۲۵ روحانی در برنامه شامگاه یاد یاران حضوری فعال داشتند و شور انقلابی توسط بسیجیان در محلات جاری شد.
معاون عملیات سپاه کربلا در ادامه از حضور ۱۴۸ هزار بسیجی در شامگاه یاد یاران هم خبر داد و اضافه کرد: در طول یک هفته از برگزاری رزمایش بیش از ۳ هزار گشت رضویون در قالب گشت پیاده و خودرویی هم اجرا شد.
به گفته علیزاده در طول ۷ روز از رزمایش یک هزار و ۶۶۰ تور ایست و بازرسی در محلات و نقاط مختلف برپاشده است که در مجموع ۱۸ هزار ۵۰۰ بسیجی در آن شرکت کردند.
سخنگوی رزمایش الی بیت المقدس سپاه کربلا در ادامه با اشاره به اینکه ۵۳۸ گروه جهادی برای رفع آلودگی و پدافند زیستی فعالیت کردند، گفت: ۲ هزار ۶۰۰ نفر هم در طول این هفته پای کار بودند.
علیزاده ادامه داد: ۷۴۵ تیم اطلاعاتی بالغ بر یک هزار ۹۰۰ نفر در طول یک هفته در رزمایش شرکت داشتند.
به گفته علیزاده در عرصه سازندگی در این یک هفته نیز هزار گروه جهادی متشکل از ۴ هزار ۸۰۰ نفر نیز به مردم در حال خدمات رسانی بودند.
سخنگوی رزمایش الی بیت المقدس سپاه کربلا در ادامه با اعلام اینکه ۸ هزار ۳۰۰ بسته معیشتی در این هفت روز رزمایش به مردم نیازمندان اهدا شد،گفت: ۲ هزار و ۴۶۰ زندانی جرایم غیرعمد هم با کمک خیرین و مردم آزاد شدند.
معاون عملیات سپاه کربلا از تهیه جهیزیه نوعروسان برای ۵ هزار ۴۸۱ نفر هم در طول یک هفته رزمایش خبر داد و افزود: ۲۲ واحد مسکن محرومین ساخته و ۷۹ واحد خانه هم بازسازی شد.
علیزاده در ادامه با اشاره به اهدای ۵۶ بسته آموزشی به دانش آموزان نیازمند، اضافه کرد: ۱۶۴ نفر هم در مساله اشتغالزایی، و همچنین بیش از ۵ هزار حلقه بصیرتی بالغ بر حضور ۳۳ هزار بسیجی از دیگر برنامه‌های دیگر رزمایش در طول یک هفته بود.
معاون عملیات سپاه کربلا از برپایی میز خدمت هم گفت که یک هزار ۵۰۰ نفر از میز خدمت بهرمنده شدند. در شیف ایثار هم ۹۴ شیفت هم برگزار شد که ۲۳ هزار ۴۰۰ نفر دراین شیف ایثار شرکت کردند.
به گفته علیزاده بسیج جامعه پزشکی هم بیش از ۹۰ هزار ماسک و دستکش را در تور‌های ایست و بازرسی بین مردم توزیع کرد.
معاون عملیات سپاه کربلا گفت: مسابقات ورزشی هم با توجه به شرایط کرونایی، ۲ هزار ۳۴۰ مسابقه ورزشی در طول یک هفته برگزار که ۷ هزار نفر از بسیجیان حضور داشتند.
به گفته علیزاده در فضای مجازی هم بیش از ۳ هزار و ۸۸۰ هشتگ در رابطه با رزمایش الی بیت المقدس توسط کاربران ترند شد.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : آغاز رزمایش الی بیت المقدس در دهه مبارک فجر

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir