امروز شنبه 09 مهر 1401 ساعت 14:23:40

دوربین خبر

کد مطلب : 32394 -تاریخ انتشار : سه شنبه 21 بهمن 1399 -ساعت : 16:58

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تاکید بر لزوم ایجاد مزارع ارگانیک در مازندران

تاکید بر لزوم ایجاد مزارع ارگانیک در مازندران

استاندار مازندران:به ایجاد مزارع تولید ارگانیک محصولات کشاورزی نیاز داریم

به گزارش دوربین خبر،به نقل از خبرگزاری صداو سیما،استاندار مازندران در مراسم تجلیل از کشاورزان نمونه استان با اشاره به رتبه نخست تولید کشاورزی مازندران گفت:امروز توسعه فضای گلخانه در مازندران ساخت استخرهای بتنی در پرورش محصولات شیلاتی،تولید برنج اصلاح نژاد شده سبب افزایش کیفیت و کمیت تولید مازندران شده است. 

حسین زادگان با اشاره بر لزوم گسترش تشکل های کشاورزی اظهار کرد:با ورود مرکز تحقیقات زمینه برای ایجاد مزارع چند منظوره ارگانیک در مازندران فراهم شود.
حسین زادگان کمبود اراضی برای توسعه فعالیت های کشاورزی را از اصلی ترین محدودیت های مازندران در استقرار. صنایع کشاورزی برشمرد و افزود:با وجود تکانه های اقتصادی فعالان کشاورزی توانسته اند جایگاه تولید کشاورزی استان را در کشور تثبیت کنند.
استاندار مازندران تصریح کرد:حمایت از کشاورزان در راستای اولویت های تولیدی استان در اولدیت سازمان جهاد کشاورزی قرار گیرد.
او افزایش فعالیت های مطالعاتی در حوزه اصلاح نژاد دام،تولید فعالیت های شیلاتی و اقتصادی شدن کشاورزی با تجاری سازی محصولات در استان را ضروری بر شمرد.


رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت:مازندران رتبه اول کشور را دارد و در زمینه های مختلف 13 نفر از کشاورزان مازندران رتبه اول کشور را کسب کردند.
او افزود:کشاورزی تحول محور رویکرد کشاورزان مازندران است و در توسعه مکانیزاسیون،پرورش نژادهای برتر و زراعت بذر و نهال اصلاح و نژاد شده سرمایه گذاری شده است .لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : تاکید بر لزوم ایجاد مزارع ارگانیک در مازندران

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir