امروز جمعه 18 آذر 1401 ساعت 19:12:39

دوربین خبر

کد مطلب : 32405 -تاریخ انتشار : سه شنبه 28 بهمن 1399 -ساعت : 11:03

چاپ به اشتراگ گذاشتن
نیازمند جراحی ساختار دولتی هستیم

رئیس بسیج دانشجویی مازندران:

نیازمند جراحی ساختار دولتی هستیم

به گزارش دوربین خبر،ساداتی رئیس بسیج دانشجویی مازندران به مناسبت چهل و دومین سال انقلاب اسلامی گفت:انقلاب در مسیر شکوفایی نیازمند جراحی است.

وی افزود:مدیران دولتی ناکارآمد و بعضا فاسد؛سبب شده است تا در برخی زمینه ها شاهد انتقادات گسترده ای باشیم و حضور این مدیران (که البته برخی از آنان نیز توسط اراده انقلابی قوه ی عدلیه نظام به محکمه دادگاه کشانده شده اند)، عمدتا مقبولیت و کارامدی نظام را هدف قرار گرفته است.

او تصریح کرد:دولت در حفظ مدیران ناکارآمد و فاقد صلاحیت اصرار دارد  و توجهی نیز به مطالبات مردم و دلسوزان و حتی مراجع تشخیص صلاحیت نمیکند. 

وی با انتقاد از دولت ادامه داد:توجه حداکثری دولت به قشر متمول و اشراف کشور، و کم‌توجهی به وضعیت معیشتی طبقه متوسط و کم‌برخوردار . این‌رویه  وضعیت مفتضحانه و مشکوک بودجه ارائه شده دولت برای سال ۱۴۰۰

سبب می شود با سیاست های اقتصادی غلط و تورم زا روبرو باشیم و درصورت عدم اصلاح، و این مسئله قطعا سفره مردم‌بویژه قشر متوسط و کم‌برخوردار را به شدت کوچکتر خواهد کرد.
به گفته رئیس بسیج دانشجویی مازندران حذف کارتهای سوخت، پذیرش تعهدات متعدد هزینه زا برای کشور (از جمله توافقنامه پاریس که میتوان آنرا یکی از مهمترین دلایل قطعی برق در ماههای اخیر قلمداد کرد)، توزیع ارز ۴۲۰۰تومانی برای خوراک سگ و گربه گرفته تا اقلام لوکس و غیرضرور، بی تدبیری و تصمیمات غلط در تامین نهاده های دامی، گرانی مصادیق این نوع تصمیم گیزی های عجولانه است . 
وی با تاکید بر اینکه به روی کار آمدن یک  دولت جوان حزب اللهی نیاز داریم گفت:
مبارزه با فساد ،حمایت از طبقه متوسط و محروم و ایجاد توازن بین توزیع امکانات و امتیازها و داشتن توان کارشناسی و نخبگانی برای فعال کردن ظرفیتهای اقتصادی می تواند راهگشا باشد.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : نیازمند جراحی ساختار دولتی هستیم

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir