امروز دوشنبه 04 مهر 1401 ساعت 03:42:25

دوربین خبر

کد مطلب : 32406 -تاریخ انتشار : سه شنبه 28 بهمن 1399 -ساعت : 11:35

چاپ به اشتراگ گذاشتن
عیدی برای همه/60 پایگاه فعال در جشن نیکوکاری

عیدی برای همه/60 پایگاه فعال در جشن نیکوکاری

مازندرانی ها با حضور در 60 پایگاه جشن نیکوکاری ، مهربانی تقسیم می کنند

به گزارش دوربین خبر،

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران گفت:جشن نیکوکاری امسال همزمان با سراسر کشور 60 پایگاه کمیته امداد در مازندران با شعار "عیدی برای همه" برگزار می شود.

 احمد سعادت، معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران اظهار داشت: جشن نیکوکاری امسال در روزهای سیزدهم، چهاردهم . پانزدهم اسفند برگزار می شود.

وی افزود: در سیزدهم اسفند با همکاری آموزش و پرورش از طریق شبکه شاد نواخته و همچنین در چهاردهم اسفند ماه با رعایت پروتکل های بهداشتی در 60 پایگاه برگزار و همچنین خدمات و ظرفیت کمیته امداد استان نیز در این پایگاه ها اطلاع رسانی می شود.

معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد مازندران تصریح کرد: در صورت برگزاری نماز جمعه در شهرستانهای استان در پانزدهم اسفند این جشن در میعادگاه های نماز جمعه اجرا خواهد شد.

وی گفت: واریزِ عیدانهِ نقدی به حساب مددجویان، با همکاری و مشارکت مردم نوعدوست ، مراکز نیکوکاری، موسسات خیریه ، شورای زکات روستاها و خیران از جمله برنامه های این نهاد است.

معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد مازندران بیان داشت: تهیه و توزیع سبد کالای غذایی و بهداشتی در قالب کمک مومنانه از جمله برنامه هایی است که با مشارکت مردم نوعدوست و خیران در آستانه سال نو برای مددجویان انجام می شود.

وی افزود: مردم نوعدوست استان،می توانند به دفاترکمیته امداد ، درشهرستانهای مازندران ، مراجعه و یا کمک های خود را باشماره گیری آنی پرداخت #011*8877*با تلفن همراه و وارد کردن مبلغ مورد نظر کمک خود ، در این امر خداپسندانه مشارکت کنند و همچنین اهدا کمک از طریق شماره کارت مجازی۶۰۳۷۶۹۱۹۹۰۰۳۶۱۵۴ یکی دیگر ازاین راههای مشارکت در جشن نیکوکاری است.

سعادت با تقدیر از همراهی و مشارکت همه مردم نوعدوست مازندران با کمیته امداد در راستای ارائه خدمات بهتر به مددجویان ،از هم استانی های نیکوکار خواست تا با حضور در این جشن با کمیته امداد در خدمت رسانی مطلوب به نیازمندان همکاری کنند.

لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : عیدی برای همه/60 پایگاه فعال در جشن نیکوکاری

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir