امروز جمعه 18 آذر 1401 ساعت 20:45:26

دوربین خبر

کد مطلب : 32407 -تاریخ انتشار : سه شنبه 28 بهمن 1399 -ساعت : 11:39

چاپ به اشتراگ گذاشتن
 32 واحد تولیدی استان با حمایت‌ها و رفع موانع، احیاشد

رییس کل دادگستری مازندران:

32 واحد تولیدی استان با حمایت‌ها و رفع موانع، احیاشد

به گزارش دوربین خبر،

رییس کل دادگستری استان مازندران با اشاره به بررسی پرونده 136 واحد تولیدی در ماههای گذشته توسط ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان گفت: طی 4 جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی و همچنین برگزاری جلسات گوناگون کمیته های فرعی ستادبا سرمایه گذاران استان مازندران تاکنون مشکلات 32 واحد تولیدی برطرف و این واحدها احیا وبه چرخه تولید بازگشتند.

به گزارش روابط عمومی دادگستری مازندران، حجت الاسلام والمسلمین اکبری ضمن تاکید بر منویات رهبر معظم انقلاب و تاکیدات ریاست قوه قضاییه بر حمایت ازتولید وسرمایه گذاری داخلی تصریح کرد: علی رغم تحریم های ظالمانه آمریکا و هم پیمانانش ،کشور ما به فضل الهی و یاری مردم و با عملیاتی کردن فرمایشات رهبری در عرصه های مختلف مدیریتی دراین میدان سربلند و سرافراز خواهد شد.
رییس کل دادگستری استان با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی بهترین ابزار و سلاح و نقشه راه ما برای برون رفت از این شرایط اقتصادی است، افزود: دستگاه قضایی استان نیز به نوبه خود تمام تلاش و اهتمام خود را در جهت عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی می نماید تا هم علاوه بر انجام رسالت خویش، موجبات رشد و شکوفایی اقتصادی را نیز فراهم نماید.
وی افزود: درراستای رفع موانع ومشکلات،حمایت ازتولید و اجرای مصوبات ستاد حمایت از سیاست‌های اقتصاد مقاومتی بازدیدهای مختلفی ازکارخانجات وواحد های تولیدی داشتیم و درنشست های مختلف با تولیدکنندگان وفعالان اقتصادی ، نسبت به شناسایی ورفع موانع، اقدامات لازم انجام شد. مسلماً هر چه بخش تولید در استان فعال‌تر باشد به همان میزان رونق اشتغال در مازندران افزایش پیدا می‌کند و این امر در کاهش آسیب‌های اجتماعی در جامعه و سالم سازی آن بسیار حائز اهمیت است.
حجت الاسلام والمسلمین اکبری با تاکید برسرعت بخشیدن به افزایش تولید، و رفع مشکلات و موانع این عرصه در پایان خاطر نشان کرد: رویکرد دستگاه قضایی و نگاه حمایتی به واحدهای تولیدی در دوره تحول به این شکل است که حتی واحدهای تولیدی که بواسطه بدهی های بانکی امکان ادامه فعالیت نداشته و در نهایت تعطیل گشته اند نیز به چرخه تولید بازگردند که این امر علاوه بر بالا بردن نرخ اشتغال سبب شکوفایی و رونق اقتصادی نیز می گردد.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : 32 واحد تولیدی استان با حمایت‌ها و رفع موانع، احیاشد

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir