امروز یکشنبه 10 مهر 1401 ساعت 02:49:20

دوربین خبر

کد مطلب : 32417 -تاریخ انتشار : دوشنبه 04 اسفند 1399 -ساعت : 09:41

چاپ به اشتراگ گذاشتن
حمایت قضایی مددجویان کمیته امداد مازندران

با امضای تفاهم نامه مشترک صورت می گیرد:

حمایت قضایی مددجویان کمیته امداد مازندران

به گزارش دوربین خبر،
رئیس کل دادگستری مازندران از امضاء تفاهم نامه همکاری بین دادگستری و کمیته امداد امام خمینی (ره) بمنظور کمک و یاری رساندن حقوقی و قضایی به اقشار محروم و مددجویان تحت پوش کمیته امداد خبر داد.

حجت الاسلام والمسلمین اکبری با بیان این خبر افزود: بر اساس تأکید ریاست معزز قوه قضائیه مبنی بر حمایت از اقشار محروم و آسیب دیده جامعه و همکاری و تشریک مساعی با نهادهای حمایتی؛ تفاهم نامه ای در جهت خدمت به محرومین و مددجویان تحت پوشش بمنظور ارتقاء نقش آفرینی اجتماعی و بهبود معیشت این قشر نیازمند؛ مابین دادگستری کل و کمیته امداد امام خمینی (ره) استان منعقد شد.
این مقام قضایی اظهار داشت: اهداف اصلی و محورهای این تفاهم نامه، مشارکت در فرآیند یاری رساندن به خانواده های محرومین، ایتام و نیازمندان، خدمت رسانی آسان،کم هزینه و بدون واسطه به این مددجویان با ارائه راهکارهای حقوقی و قضایی خواهد بود.
حجت الاسلام والمسلمین اکبری با تاکید برتکریم محرومان ومددجویان افزود: بهره مندی حقوقی و قضایی مددجویان از این امکانات و ظرفیت ها از اهداف محوری این تفاهم نامه بوده و دستگاه قضایی استان مصمم است تا با همکاری نهاد های حمایتی، بستر و زمینه لازم جهت تسهیل احقاق حق و پیگیری های قضایی مددجویان را فراهم تا بیش از پیش شاهد رشد و شکوفایی این بخش از جامعه باشیم که به حق وظیفه و رسالت تمامی کارگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی یاری رساندن به محرومان است.
در ادامه حجت الاسلام والمسلمین عالیشاه مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) مازندران در این دیدار اظهار داشت: این تفاهم نامه بمنظور کاهش مشکلات مددجویان در سطح استان و ارائه خدمات حقوقی و قضایی به محرومین و مددجویان تحت پوشش منعقد گردید.
وی با اشاره به اینکه اهداف مدنظر دو نهاد در تدوین این تفاهم نامه ارتقاء سطح توان اجتماعی مددجویان در سطح جامعه بوده تصریح کرد: محورها و نحوه اجرای صحیح و بهینه تفاهم نامه در مفاد آن تشریح گردید.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : حمایت قضایی مددجویان کمیته امداد مازندران

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir