امروز شنبه 29 مرداد 1401 ساعت 09:55:12

دوربین خبر

کد مطلب : 32421 -تاریخ انتشار : یکشنبه 17 اسفند 1399 -ساعت : 11:47

چاپ به اشتراگ گذاشتن
ساخت فیلم کوتاه "همین حوالی"در مازندران

ساخت فیلم کوتاه "همین حوالی"در مازندران

به گزارش دوربین خبر،محمد علی هاشم پور نویسنده و کارگردان فیلم کوتاه «خانه ای در این حوالی»  گفت:  فیلم کوتاه «خانه ای در این حوالی» به ماجرای شخصی به نام رحیم می پردازد که خود را آماده رفتن به سفر حج می کند، در طول مهیاکردن مقدمات سفرش ناخواسته درگیر زندگی همسایه اش می شود.
وی افزود:  تولید این فیلم به تهیه کنندگی انجمن سینماجوانان ایران و بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع)در شهر های فریدونکنار و سرخرود به سرانجام رسید.
هاشم پور به بازیگران این فیلم کوتاه اشاره کرد و ادامه داد: «حسین عابد پور»، «راویه زواری»، «فرزین نجارزاده»، «حافظ حسینی»، «ساجده حسینی» و «حمید رضا گل محمدی تواندشتی» در این فیلم کوتاه به ایفای نقش پرداختند.
هاشم پور تصریح کرد: تصویر برداری این فیلم کوتاه را «محمد مقیم پور بیژنی» بر عهده داشت و «صابر یاور زاده» به عنوان دستیار تصویر بردارو امور فنی، «محمود صادق ناتری» به عنوان صدابردار و «فرزان بخشی زاده» به عنوان دستیار صدا  از یاری گران  این فیلم  بودند.
نویسنده و کارگردان فیلم کوتاه «خانه ای در این حوالی» خاطرنشان کرد: «محمد علی هاشم پور» به عنوان تدوینگر،« محمد مقیم پور بیژنی» به عنوان صدا گذار واصلاح رنگ، «زهره اسماعیلی» به عنوان گریمور، «زهرا ولی زاده»  به عنوان دستیار کارگردان، «عظیم  غلامی» به عنوان مسوول هماهنگی، «حمیدرضا گل محمدی تواندشتی» به عنوان مدیر روابط عمومی و امور رسانه و «جواد اسماعیلی» به عنوان مدیر تولید در ساخت این فیلم کوتاه همکاری داشتند.


ساخت فیلم کوتاه "همین حوالی"در مازندران


منبع : فجر شمال


لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : ساخت فیلم کوتاه "همین حوالی"در مازندران

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir