امروز سه شنبه 15 آذر 1401 ساعت 13:34:59

دوربین خبر

کد مطلب : 32434 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 20 اسفند 1399 -ساعت : 17:07

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تامین 108 میلیارد تومان کمک های بهداشتی کرونایی با اجرای طرح شهید سلیمانی در مازندران

تامین 108 میلیارد تومان کمک های بهداشتی کرونایی با اجرای طرح شهید سلیمانی در مازندران

به گزارش دوربین خبر،فرمانده سپاه کربلا از کمک ۱۰۸ میلیارد تومانی در طرح شهید سلیمانی شامل ماسک، بسته بهداشتی،بسته معیشتی، ضدعفونی و گندزدایی خبر داد.

به گزارش دوربین خبر،

جلسه قرارگاه استانی امام حسن مجتبی (علیه السلام)، بعد از ظهر امروز با حضور استاندار، فرمانده سپاه کربلا، مدیران کل سازمان‌ها و مسئولین نهاد‌های انقلابی با هدف هم افزایی بین نهاد‌ها و دستگاه‌ها در راستای اجرای هدفمند و اثرگذار رزمایش‌های کمک مومنانه در سطح استان و همچنین جمع بندی اقدامات صورت گرفته در سال جاری و برنامه ریزی‌های لازم در جهت تداوم نهضت‌های همدلی در سال ۱۴۰۰ با اجرای هر چه باشکوه‌تر کمک مومنانه در مقطع عیدانه در آستانه عید نوروز در ستاد سپاه استان برگزار شد.

سردار مسلمی فرمانده سپاه کربلا در این جلسه ضمن تسلیت سالروز شهادت مظلومانه امام موسی بن جعفر (علیه السلام)، با اشاره به فعالیت قرارگاه امامحسن مجتبی (علیه السلام) گفت: با جلساتی که با استاندار و و نماینده، ولی فقیه در مازندران داشتیم، امضایی سه جانبه‌ای صورت گرفت و دستگاه‌های اجرایی، بنیاد برکت، ستاد اجرایی فرمان امام و کمیته امداد برای رزمایش کمک مومنانه پای کار آمدند.

فرمانده سپاه کربلا با بیان اینکه سه مرحله کمک مومنانه در مازندران اجرا شده است، افزود: در مرحله اول از ۱۵ شعبان تا پایان رمضان، اقلامی شامل تامین جهیزیه، البسه، وسایل کمک آموزشی، موبایل، تبلت، بسته‌های معیشتی، بهداشتی، گوشت قربانی، اطعام دهی، پرداخت قبوض، پرداخت اجاره بها، جشن تکلیف و کارت هدیه و ... بالغ بر ۱۲۴ میلیارد تومان هزینه شده است.

سردار مسلمی با اشاره به اجرای مرحله دوم کمک مومنانه از عید قربان تا عید غیر مصادف با دهه ولایت و امامت و همچنین دهه اول محرم و پایان صفر اضافه کرد: در این مرحله ۱۱۳ میلیارد تومان برای کمک به نیازمندان جمع آوری و اهدا شد.

فرمانده سپاه کربلا با اعلام اینکه در مرحله سوم کمک مومنانه که در هفته بسیج در آذرماه، دی ماه و بهمن ماه اجرا شد، تصریح کرد:۵۹ میلیارد تومان در این مرحله نیز به نیازمندان کمک شد.

کمک ۲۹۶ میلیارد تومانی مازندرانی‌ها به نیازمندان در سه مرحله نهضت مومنانه 
سردار مسلمی در ادامه با بیان اینکه در کمک مومنانه این فضا فراهم شده است که همه برای کمک به نیازمندان ورود پیدا کنند، افزود: در طرح شهید سلیمانی هم بسته‌های معیشتی بین آسیب دیدگان کرونایی با کمک شهرداری‌های شهرستان‌ها اهدا شد.

فرمانده سپاه کربلا از کمک ۱۰۸ میلیارد تومانی در طرح شهید سلیمانی شامل ماسک، بسته بهداشتی،بسته معیشتی، ضدعفونی و گندزدایی هم خبر داد و اضافه کرد: هم افزایی بین مسئولان و دستگاه و نهادها بسیار خوب و جای تقدیر و تشکر دارد.

سردار مسلمی با قدردانی از ناجا که در همه عرصه ها فعال است، خاطرنشان کرد: با استفاده از ظرفیت مردم،خیرین و دستگاه های اجرایی کمک های خوبی به نیازمندان شده است.

مجید حسین زادگان استاندار مازندران، در این جلسه با اشاره به همکاری و هم افزایی همه دستگاه‌ها گفت: علیرغم مشکلات مردم در صحنه حاضر شده و کمک کردند.

حسین زادگان با تصریح بر اینکه به برکت نظام و انقلاب و به برکت مردم دارای این جایگاه هستیم، اضافه کرد: ما باید قدردان باشیم و در شانیت مردم خدمتگزاری کنیم.

استاندار با قدردانی از رهبر معظم انقلاب که با تدابیر خود در ایام کرونا با توجه به اوضاع اقتصادی، کمک‌های مومنانه را مطرح کردند، افزود: مردم ما مردم نجیب و صبور هستند و ما هم در این چند سال در حال خدمت رسانی به مردم هستیم.

استاندار مازندران در ادامه از ساخت ۲ هزار مسکن ایثارگران و ۲ هزار مسکن محرومین هم خبر داد و اضافه کرد:مردم هرگاه احساس کنند که صداقت هست، با تمام مشکلات باز هم پای کار می آیند.

حسین زادگان با تصریح بر اینکه هر دستگاه و نهادی کاری انجام دهد و باعث رضایتمندی مردم شود، این پشتوانه نظام است، گفت:ما باید با اعتمادسازی و لحاظ شرایط اقتصادی و نگرانی های مردم، برای پرشورانتخابات تلاش کنیم.

استاندار مازندران با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب مبنی بر مشارکت حداکثری در انتخابات اضافه کرد:باید عوامل ترغیب مردم برای مشارکت در انتخابات را فراهم کرد که بخشی از آن همین کمک مومنانه، ساخت مسکن، تامین امنیت، تولید محصولات و همچنین خدمت کردن به مردم در تمامی بخش ها ادارات و سازمان ها است.

مقام عالی دولت در مازندران با تصریح براینکه باید در بعضی از مسائل نگاه کلان داشته باشیم، خاطرنشان کرد:عده ای از مردم در جبهه شرکت کردند عده ای هم پشت جبهه مشارکت داشتند لذادر این شرایط اقتصادی باید به مردم توجه کرد.

استاندار مازندران با قدردانی از سپاه و بسیج که در تمامی صحنه ها بویژه سیل چند سال اخیر مازندران، گفت: سپاه در تمامی میدان هایی که نیاز داشتیم کمک کرد.

حسین زادگان با تاکید بر اینکه دولت به سپاه اعتماد کرده است، افزود: اقدامات سپاه و بسیج باعث افزایش رضایتمندی مردم شده است لذا باید فعالیت تمام نهادها از نظر کیفیت بالا برود.

مقام عالی دولت در مازندران با تصریح بر اینکه باید همچنان مردم را نگه داشت، ادامه داد:بهترین تدبیر ، تدبیر رهبر معظم انقلاب بوده است چرا که با توجه به شرایط اقتصادی چقدر توان وام دهی به مردم داشتیم اما با کمک مومنانه و مشارکت مردمی،توانستیم بخشی از مشکلات را رفع کنیم.

استاندار مازندران با قدردانی از تمامی دستگاه ها و نهادها در نهضت کمک مومنانه افزود: نقش ائمه جمعه و جماعات در کمک های مومنانه تاثیر گزار بوده است.

حسین زادگان در ادامه با قدردانی از بسیج سازندگی در بخش پروژه ها، خاطرنشان کرد:به تناسب شرایط باید برنامه ریزی کرد لذا در ایام عید هم همه دستگاه ها برای رزمایش کمک مومنانه،پای کار بیایند.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : تامین 108 میلیارد تومان کمک های بهداشتی کرونایی با اجرای طرح شهید سلیمانی در مازندران

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir