امروز سه شنبه 15 آذر 1401 ساعت 13:17:09

دوربین خبر

کد مطلب : 32444 -تاریخ انتشار : یکشنبه 24 اسفند 1399 -ساعت : 20:19

چاپ به اشتراگ گذاشتن
لزوم ارتقا خدمات بیمه معلم در مازندران

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران خواستار شد:

لزوم ارتقا خدمات بیمه معلم در مازندران

به گزارش دوربین خبر،

مدیرکل آموزش وپرورش مازندران در جلسه شورای معاونین اداره‌کل که ظهر امروز با موضوع هم‌اندیشی در خصوص بیمه معلم برگزار شد، با اشاره به اینکه بیمه معلم نامی فاخر دارد تأکید کرد: خدمات بیمه معلم نیز باید در شأن جامعه فرهنگیان بوده و سطح پوشش‌های بیمه‌ای آن ارتقا یابد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش مازندران؛ "علیرضا سعدی پور" در جلسه شورای معاونین اداره‌کل که ظهر امروز  با حضور «خطی» مدیرعامل شرکت بیمه معلم استان،«سهرابی«  معاون پژوهش،برنامه‌ریزی و توسعه منابع،«نصیری» معاون هماهنگی،«اسدپور» رئیس اداره رفاه، خدمات و پشتیبانی آموزش و پرورش استان و همچنین حضور مجازی«حاجی میرآقا» معاون فنی بیمه معلم کشور، نمایندگان بیمه معلم شهرستان‌ها، مدیران و روسا، معاونین پشتیبانی و مسئولین تعاون ادارات شهرستان‌ها و مناطق استان مازندران برگزار شدگفت: بیمه معلم نامی فاخر دارد  از این‌رو خدمات بیمه معلم باید در شأن جامعه فرهنگیان بوده و ارتقا یابد.

وی هدف از برگزاری این نشست را رسیدن به فهم مشترک عنوان کرده و افزود: نیازمند گفتمان‌سازی و مذاکرات بیشتر هستیم تا بتوانیم در راستای اهداف سازمانی برای خمات‌رسانی مطلوب در حوزه بیمه‌های مختلف، به فهم مشترک رسیده و اقدامات مثبت و سازنده‌ای داشته باشیم.در این صورت است که بسیاری از مشکلات موجود بیمه‌ای حل خواهد شد.

سعدی پور با اشاره به اینکه رفاه و معیشت همکاران فرهنگی و ارائه خدمات مطلوب از وظایف مهم آموزش و پرورش است اظهار کرد: به دنبال رفاه معلمان هستیم و هر قدمی که در این مسیر برداریم، حرکت رو به جلو در مسیر رفاه و معیشت معلمان است.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران با تأکید بر شفاف‌سازی مسائل بیمه‌ای خاطرنشان کرد: با بیمه معلم همکاری‌های مشترک خوبی داریم که حذف شرط سنی فرهنگیان از بیمه عمر و مکمل یکی از اتفاقات خوب در همین راستا است.در این ایام کرونایی انتظار می‌رود تا شرکت بیمه معلم در جهت رضایت‌مندی همکاران فرهنگی خدمات غیرحضوری خود را افزایش دهد.

کامبیز حاجی میرآقا، معاون فنی بیمه معلم کشور نیز که به صورت مجازی در این جلسه حضور داشت ضمن اعلام آمادگی برای برگزاری هرگونه نشست‌های توجیهی و گفتمان‌ساز با آموزش و پرورش،  اظهار کرد: بخشی از مشکلات موجود به علت پایین بودن دانش بیمه‌ای اقشار مختلف جامعه است که باید در جهت افزایش این دانش تلاش کنیم.

وی با اشاره به همکاری 8 ساله این بیمه با آموزش و پرورش گفت: ما در بیمه معلم امانت‌دار معلمین هستیم و از سرمایه‌ فرهنگیان محافظت می‌کنیم.از این‌روارتقای پوشش‌های بیمه‌ای و سطح خدمات به قشر فرهنگیان فرهیخته از وظایف ماست.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : لزوم ارتقا خدمات بیمه معلم در مازندران

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir