امروز شنبه 09 مهر 1401 ساعت 13:58:17

دوربین خبر

کد مطلب : 32446 -تاریخ انتشار : یکشنبه 24 اسفند 1399 -ساعت : 20:25

چاپ به اشتراگ گذاشتن

ساخت المان خلبانان شهید «خلعتبری» و «نمایان» در مازندران

به گزارش دوربین خبر،

سردار «عبدالله ملکی» از ساخت المان خلبانان شهید «حسین خلعتبری مکرم» در رامسر و «براتعلی نمایان» در ساری خبر داد.

 آئین تکریم از شورای اسلامی، شهردار و شهرداری جویبار که در احداث المان امیر سرلشکر خلبان «پرویز ذبیحی» و یادواره خلبانان شهید نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران عصر امروز در سالن همایش اداره‌ فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد.
سردار «عبدالله ملکی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران در سخنانی ضمن قدردانی از مسئولین و مجموعه دست‌اندرکاران این دو رویداد مهم اظهار داشت: این اقدام ارزشمند شهردار، شورای اسلامی و امام جمعه جویبار و کارکنان شهرداری در سینه تاریخ به نیکی ثبت و درج شده است.
وی بر ضرورت حفظ و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و فرهنگ ناب ایثار و شهادت تاکید کرد و برگزاری یادواره‌های شهدا و ساخت تندیس و المان شهدا را در راستای زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا دانست.
سردار ملکی با بیان اینکه شهدا با نثار جان خود سهم بسزایی در پیشبرد اهداف عالیه نظام داشتند و پرچم عزت و اقتدار نظام را در دنیا برافراشتند، گفت: امروز باید قدردان خون شهدا باشیم و در مسیر اهداف‌شان قدم برداریم.
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران با بیان اینکه در چهلمین سالگرد دفاع مقدس شاهد اجرای برنامه‌های متنوع و باشکوه در سطح استان بودیم، اظهار داشت: به دلیل شرایط خاص کرونایی برنامه‌های همایشی و نمایشی با همکاری و همدلی مردم و مسئولین با حضور محدود جمعیت و در بستر فضای مجازی انجام شد.
وی با بیان اینکه یکی از برنامه‌های مهم چهلمین سالگرد دفاع مقدس برگزاری یادواره خلبانان شهید نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و ساخت المان خلبان شهید ذبیحی در جویبار دانست و با بیان اینکه این امر با همدلی، همراهی و تلاش ویژه مسئولین این شهرستان محقق شد، از ساخت المان امیر سرلشکر خلبان شهید «حسین خلعتبری مکرم» در رامسر و خلبان شهید «براتعلی نمایان» در ساری در سال آتی خبر داد.
انتهای پیام/لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : ساخت المان خلبانان شهید «خلعتبری» و «نمایان» در مازندران

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir