امروز شنبه 09 مهر 1401 ساعت 14:37:12

دوربین خبر

کد مطلب : 32472 -تاریخ انتشار : جمعه 20 فروردین 1400 -ساعت : 19:23

چاپ به اشتراگ گذاشتن
رقابت انتخابی تیم ملی کشتی نوجوانان با تعدید کرونایی پایان یافت

رقابت انتخابی تیم ملی کشتی نوجوانان با تعدید کرونایی پایان یافت

به گزارش دوربین خبر

رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان در شهرستان رامسر مازندران برگزار شد، روز گذشته (پنجشنبه) با شناخت نفرات برتر به کار خود پایان داد و در کمال ناباوری استان مازندران که از امتیاز میزبانی سود می برد فقط توانست در سه وزن عنوان نخست را از آن خود کند.

علی یحیی پور و علی رضایی کشتی گیران ساروی در اوزان ۴۸ و ۶۵ کیلوگرم به همراه سید حسن اسماعیل نژاد بابلسری در وزن ۷۱ کیلوگرم با شکست رقبای خود صاحب دوبنده تیم ملی شدند.

با نگاهی به دوره گذشته این مسابقات که مازندران ۷ نشان طلا در ده وزن را تصاحب کرد، بسیاری از واقعیت های کشتی مازندران نمایان شد.

مازندرانی ها در حالی که بیشترین نفرات را از باقی استان ها در این رقابت ها داشت، متاسفانه این بار توفیری نداشت.

عجیب است که با وجود آنکه استعدادهای خوب و پشتوانه هایی مطلوب در رده پایه داریم، اما نقیصه در مدیریت و کوچینگ ها گریبانمان را رامسر گرفت تا نتیجه ای ضعیف را در ترکیب تیم ملی نوجوانان ببینیم. بطور حتم جایی از برنامه ریزی ها (اگر وجود داشته باشد!) اشتباه است و یا عزم و اراده ای برای نمایش توانایی کشتی مازندران نبود.

کشتی مازندران پس از پایان عصر طلایی اصغر ثمربخش فعلا نتوانسته اقتدارش را همچون گذشته در تعداد ملی پوشان اصلی در تیم های ملی حفظ کند و پس از آنکه تعداد نفرات منتخب اش در تیم ملی (مقام اول) آلیش بانوان و آقایان از ۶ به ۲ تنزل پیدا کرد، در دومین رویداد رسمی و این بار در رده سنی نوجوانان که ۷ وزن آن در دوره پیش در سیتره مان بود، طلایی هایش از ۷ به ۳ رسید. عسکری محمدیان به وعده اش برای حفظ ملی پوشان در رده پایه را عملی نکرد و باید دید عوامل و گروه محمدیان در هیات کشتی چه زمانی به سطحی می رسند که دیگر نگران نباشیم.

ایکاش هیات عسکری محمدیان به جای تصفیه حسابهای انتخاباتی در راس هیات های شهرستان و تغییرات متعدد در کمیته ها و عزل و نصب های بی حاصل، برنامه ریزی مناسبی را بمنظور حداقل حفظ ملی پوشان رده پایه می کرد تا امروز شاهد ناکامی در کشتی آزاد نوجوانان نباشیم./کشتی مازندرانلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : رقابت انتخابی تیم ملی کشتی نوجوانان با تعدید کرونایی پایان یافت

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir