امروز یکشنبه 10 مهر 1401 ساعت 02:38:42

دوربین خبر

کد مطلب : 32491 -تاریخ انتشار : سه شنبه 25 خرداد 1400 -ساعت : 07:57

چاپ به اشتراگ گذاشتن
با برجام به شرط حفظ منافع ملت ایران موافقیم

رییس ستاد انتخاباتی آیت الله رئیسی در ساری:

با برجام به شرط حفظ منافع ملت ایران موافقیم

به گزارش دوربین خبر،

نیکزاد در جمع حامیان آیت الله رئیسی در ساری گفته دولت فعلی بر آرمان های الهی و انسانی انقلاب اسلامی وفادار نماند و ما به دنبال دولتی هستیم که بتواند خدمت به مردم را نصب العین خود قرار دهد.

وی افزود:خوی و خصلت خدمت را در مسؤولان نمی بینیم و ما در سیاست خارجی دنبال حکمت و خرد ورزی هستیم چرا که با برجام به شرط حفظ منافع ملت ایران موافقیم.

او تصریح کرد:مردم به جای قهر با صندوق های رای با برنامه آقای روحانی قهر کنند.

رییس ستاد انتخاباتی آیت الله رئیسی در مراسمی که به مناسبت دهه کرامت با حضور حامیان آیت الله رئیسی در ساری برگزار شد با بیان این که امام راحل با پیروزی انقلاب، حکمرانی اسلام را بنا نهادند، گفت: بنیانگذار کبیر انقلاب با پیروزی انقلاب، جمهوریت را در دل اسلام بر مردم ایران به ارمغان آوردند و اجازه دادند جمهوریت یعنی مردم سالاری دینی در دل انقلاب اسلامی شکل بگیرد.

وی با بیان این که مردم به دلیل نارکارآمدی مجلس قبلی و دولت یازدهم و دوازدهم یک مجلس انقلابی را شکل دادند، گفت: رهبری نیز فرمودند که باید یک دولت جوان، انقلابی و مکتبی تشکیل شود و ما وقتی این سخنان مهم را شنیدیم متوجه شدیم که می شود نظام اسلامی ما کارآمد باشد.

نیکزاد با اشاره به این که متأسفانه در دولتمردان فعلی، پاکی، درستی، مجاهدت و مراقبت، عدالت گستری، خدمت به مردم، پاکدستی و طهارت اقتصادی وجود ندارد، افزود: همین مسائل موجب ناکارآمدی مسؤولان فعلی در هشت سال اخیر شده است.

رییس ستاد انتخاباتی آیت الله رئیسی ادامه داد:  کسی که رییس بانک مرکزی شد قرار بود قدرت خرید مردم و ارزش پول ملی را حفظ کند و ارزی که با مشکلات بسیاری به دست آمده را برای دارو و کالای اساسی تخصیص دهد، اما به جای این کار ارز را به کسی که وابسته روحانی است برای واردات موز ارز می دهد در صورتی که این ارز با مشکلات زیادی به دست آمده بود.

وی با بیان که آقای همتی در مجلس شورای اسلامی گفته بود اعتقادی به تسهیلات مسکن با بازپرداخت 15 تا 20 ساله ندارد، افزود: این درحالی است با داشتن زمین و وسعت بالای ایران اسلامی می توانیم برای جوانان ایرانی مسکن بسازیم.

نیکزاد با اشاره به این که متأسفانه به جای دولت راستان، دولت خدمت، دولت اقتدار، دولت عدالت، دولت دزدان تشکیل شده است، گفت: چرا زندان های ما باید شاهد پرونده های افراد خاصی باشند که اینها فامیل های نسبی و سببی اعضای دولت هستند.

رییس ستاد انتخاباتی آیت الله رئیسی با بیان این که در دولت مردمی، موضوع مسکن، اشتغال و ازدواج جوانان جزء مسائل مهم و اولویت دار است، خاطرنشان کرد: ما جوانان را برای آرمان گرایی وتمدن اسلامی می خواهیم.

وی با بیان این که دولتی باید تشکیل شود که مردمی، دارای سلامت فکری، اخلاقی و اعتقادی باشد، تصریح کرد: اگر دولتی تشکیل شود که سلامت فکری، اخلاقی و اعتقادی نداشته باشد نمی تواند گره ای مشکلات مردم باز کند.

نیکزاد با اشاره به این که چنین دولتی سینه خود را سپر آماج، تیرها و ترکش ها می کند تا به ولی فقیه آسیبی نرسد، ادامه داد: ما به دنبال دولتی هستی که بتواند خدمت به مردم را نصب العین خود قرار دهد.

رییس ستاد انتخاباتی آیت الله رئیسی با بیان این که امروز وقتی به ادارات مراجعه می کنیم خوی و خصلت خدمت را در مسؤولان نمی بینیم، تصریح کرد: ما دولتی را می خواهیم تشکیل دهیم که تا بن دندان به عدالت اعتقاد داشته باشد، نمی شود تهران را ایران دانست، نمی شود GDB کشور 43 درصد آن در تهران باشد، نمی شود 79 درصد سرمایه گذاری ها در سه استان باشد و 79 درصد کارگاه های صنعتی در ده استان باشد، این گونه مسائل با خصلت دولت انقلابی و منش و روش آیت الله رئیسی سازگاری ندارد.

وی با بیان این که ما به دنبال عدالت اجتماعی در عرصه های مختلف هستیم، خاطرنشان کرد: ما در سیاست خارجی دنبال حکمت و خرد ورزی هستیم.

نیکزاد با رد این سخنان که می گویند ریسی با سیاست خارجی، مذاکره، خانم ها و جوانان خالف است، تصریح کرد: ما با سیاست خارجی موافقیم هستیم، اما دولت فعلی حساب خودش را با پاس کردن چک طرف مقابل خالی کرد، دولت توافق کرد و قرار بود توان هسته ای را کاهش بدهیم ما انجام دادیم اما طرف مقابل به تعدات خود عمل نکرد، ما با برجام موافق هستیم به شرط این که منافع ملت ایران تأمین شود.

رییس ستاد انتخابات آیت الله رئیسی با بیان این که هشت میلیارد 421 میلیون دلار ارز 4200 تومان را به 366 نفر برای 1226 سفارش تخصیص دادند، افزود: متأسفانه با پول مردم و ارز 4200 این کشور، غذای سگ و گربه وارد کردند.

وی با بیان این که دولت مردمی باید سفره خالی مردم را پر کند، ادامه داد: دولت سیزدهم باید دولت خدمت، عدالت، پاکدستی باشد و در دولت بعدی کسانی که طهارت اقتصادی ندارند حق ندارند مسؤول شوند واگر انسان های فاسد وارد کارگزاری نظام جمهوری شود این باور مردم را می سوزاند.

نیکزاد در بخش دیگری از سخنان خود با تأکید بر حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رأی گفت: مردم با انتخاب، حق خود و مردم سالاری دینی و جمهوریت جمهوری اسلامی نباید قهر کنند بلکه باید با برنامه آقای روحانی قهر کنند که به آن عمل نشد.

وی با تأکید بر این که آیت الله رئیسی به دنبال خشکاندن ریشه فساد در سرچشمه ها است، افزود: مردم باید با رأی دادن جمهوری اسلامی، آرمان امام راحل، گفتمان امام راحل و راه شهدا را تقویت کنند.


با برجام به شرط حفظ منافع ملت ایران موافقیملینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : با برجام به شرط حفظ منافع ملت ایران موافقیم

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir