امروز یکشنبه 10 مهر 1401 ساعت 04:28:18

دوربین خبر

کد مطلب : 32529 -تاریخ انتشار : یکشنبه 21 آذر 1400 -ساعت : 19:54

چاپ به اشتراگ گذاشتن
کرامت مردمی و عدالت اجتماعی مبنای تحول در دولت سیزدهم

رئیس مرکز توسعه و سیاست های راهبردی وزارت راه و شهرسازی:

کرامت مردمی و عدالت اجتماعی مبنای تحول در دولت سیزدهم

به گزارش دوربین خبر؛نائب رئیس شورای اسلامی شهر گتاب در دیدار با رئیس مرکز توسعه و سیاست های راهبردی وزارت راه و شهرسازی گفت:طرح ارتقا توسعه عمرانی و فضای سبز شهر گتاب به برنامه ریزی و حمایت های مالی و مساعدت های اداری دستگاه های دولتی. نیاز دارد.

به گزارش دوربین خبر،

خدیجه نعمتیان نائب رئیس شورای اسلامی شهر گتاب صبح امروز با فاطمه سادات حمیدیان رئیس مرکز توسعه و سیاست های راهبردی وزارت راه و شهرسازی دیدار کرد.

فاطمه سادات حمیدیان در این دیدار با اشاره به نگاه و رویکرد دولت سیزدهم، گفت: نگاه دولت و شخص آیت الله رییسی یک نگاه جهادی در همه عرصه ها است.

رئیس مرکز توسعه و سیاست های راهبردی وزارت راه و شهرسازی، افزود: مبنای برنامه ریز ی های مختلف در توسعه شهری در وزارت راه و شهرسازی کار جهادی، کرامت مردمی و عدالت اجتماعی است.

حمیدیان با تصریح بر اینکه اگر توسعه با عدالت اجتماعی همراه نباشد، توسعه متوازن در چشم انداز آینده کشور حاصل نخواهد شد ، تصریح کرد: زمانی دولت مردمی و ایران قوی محقق می شود که توسعه همراه با عدالت اجتماعی باشد.

رئیس مرکز توسعه و سیاست های راهبردی وزارت راه و شهرسازی کشور در بخش دیگری از سخنان خود به حمایت این مرکز از طرح های نو و ابتکار علمی در امر توسعه شهری اشاره و خاطرنشان کرد: نیاز امروز مدیریت کشور وجود مسئولین با دغدغه ای است که برای توسعه شهری دست از تلاش بر ندارند.

حمیدیان در پایان سخنان خود تاکید کرد: رویکرد دولت جدید با هدف ارائه کیفیت خدمت در راستای توسعه شهری است و این مرکز هم در همین راستا قدم برمیدارد.

در ادامه این نشست، خدیجه نعمتیان ضمن تبریک انتصاب حمیدیان از بانوان توانمند شهر بابل به عنوان رئیس مرکز توسعه و سیاست های راهبردی وزارت راه و شهرسازی با اشاره به ظرفیتها و بافت شهری شهر گتاب و ارائه گزارشی از عملکرد شورای اسلامی این شهر، گفت: در این یکی دوسال گذشته اتفاقات خوبی در بخش ساماندهی کاربری های شهری از جمله در حوزه بهداشتی، فضای سبز و تراکم های جمعیتی، حدود حریم ها و محدودهای شهری بر اساس طرح جامعه تفضیلی شهر انجام شد.

نائب رئیس شورای اسلامی شهر گتاب با تصریح بر اینکه انتظار میرود مسئولین دستگاه های اجرایی و وزارت راه در بخش توسعه شهری حمایت های لازم را بعمل آوردند، افزود: پس از جلسات پی در پی با کارشناسان متخصص در حوزه شهری ، طرحی برای ارتقای توسعه عمرانی و فضای سبز شهر گتاب برنامه ریزی شد که نیاز به حمایت های مالی و مساعدت های اداری دستگاه های دولتی به ویژه وزارت راه و شهرسازی دارد.

نعمتیان بابیان اینکه باید مسیرتوسعه شهری را طوری برنامه ریزی کرد که پایه های تمدن نوین اسلامی بر آن بنا شود، ادامه داد: اگر مسئولین با تفکر جهادی در این مسیر حرکت نکنند، توسعه شهری اتفاق نمیافتد.

نائب رئیس شورای اسلامی شهر گتاب در بخش دیگری از سخنان خود با تصریح بر اینکه مردم ما مستحق دریافت بهترین خدمات از سوی دستگاه های دولتی هستند،خاطرنشان کرد: پس از بیش از چهار دهه از عمر انقلاب، مردم در تمامی صحنه ها محکم و استوار پای نظام و انقلاب ایستادند.

نعمتیان با تاکید براینکه مردم قاطعانه حامی آرمان های انقلاب و امام راحل هستند،تصریح کرد: اگر مسئولین به صورت جهادی و شبانه روزی پای کار مردم نباشند این جفا به حق آنهاست.

نائب رئیس شورای اسلامی شهر گتاب در ادامه اساس کار شورای اسلامی شهر و روستا را مطالبه گری و خدمت به مردم دانست و اضافه کرد:شوراها اولین خاکریز مطالبه گری مردم هستند و توسعه شهری زمانی محقق می شود که به صورت شفاف و ذیل قانون به مطالبات مردم پاسخ درست و در شان این مردم داده شود.

نعمتیان در پایان سخنان خود به ایجاد رسانه های محلی در شهر هم اشاره کرد و یادآور شد: شورای شهر با استفاده از ظرفیت نخگبان در حال ایجاد شبکه بانوان در جهت آگاه سازی و توانمندی سازی آنان است.

انتهای پیام/


کرامت مردمی و عدالت اجتماعی مبنای تحول در دولت سیزدهم

کرامت مردمی و عدالت اجتماعی مبنای تحول در دولت سیزدهملینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : کرامت مردمی و عدالت اجتماعی مبنای تحول در دولت سیزدهم

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir