امروز شنبه 09 مهر 1401 ساعت 20:32:41

دوربین خبر

کد مطلب : 32535 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 27 بهمن 1400 -ساعت : 19:56

چاپ به اشتراگ گذاشتن
لزوم اقدام جهادی در ساماندهی گلزار شهدا

معاون عمرانی استاندار مازندران تاکید کرد:

لزوم اقدام جهادی در ساماندهی گلزار شهدا

به گزارش دوربین خبر،به نقل از استانداری مازندران؛جلسه کارگروه ساماندهی گلزار شهدی استان به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران و با حضور مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، مشاور استاندار و مسئول هماهنگی امور ایثارگران استن، برخی مدیران ستادی استانداری و نمایندگان و مدیران دستگاه های عضو در سالن شماره یک استانداری مازندران برگزارگردید.

رضا علیخانی با بیان اینکه شهدا الگوهای زندگی ما و نماد واقعی ایثار، جهاد و از خودگذشتگی در راه دین و وطن هستند، گفت: اگر بخواهیم به سر منزل مقصود برسیم و انقلاب ما به حکومت جهانی حضرت مهدی ( عج ) متصل گردد باید وصل به شهدا شویم چرا که ما مدیون شهدا، رشادت ها و از خودگذشتگی های آنان هستیم.

معاون هماهنگی عمرانی استانداری مازندران، اظهار کرد: باید با روش ها و برنامه های خلاق و فاخر یاد شهدا گرامی داشته شود و تنها به تصویر شهدای عزیز اکتفا نکنیم، بلکه وصیت نامه شهدا را مطالعه کرده تا رفتار خود را وفق فرهنگ آنان کنیم و هر چه بیشتر به یاد شهدا باشیم، پروردگار از ما راضی و خشنود خواهد شد.

علیخانی با اشاره به مقام و جایگاه رفیع شهدا، گلزار شهدا را یک مکان زیارتی دانست و گفت: گلزار شهدا بستری برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است و این فرهنگ غنی در وجود انسان حس معنویت ایجاد می کند لذا گلزارهای شهدا که این چنین قداست دارند باید با هدف طراحی شوند.

معاون عمرانی استانداری مازندران افزود: آنچه کشور ما را در برابر هجمه های استکبار نجات و رهایی می بخشدبیمه می کند، توسعه فرهنگ ایثار و شهادت و نهادینه کردن این فرهنگ در جامعه است.

وی گفت: در بحث ساماندهی گلزار شهدا باید جهادی عمل کنیم به طوری که باعث نشاط و آرامش انسان گردد. آنچه مهم است اینکه گلزار شهدا در شأن شهدا و خانواده های معظم شهدا باشد.

 لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : لزوم اقدام جهادی در ساماندهی گلزار شهدا

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir