امروز شنبه 09 مهر 1401 ساعت 20:45:12

دوربین خبر

کد مطلب : 32538 -تاریخ انتشار : سه شنبه 03 اسفند 1400 -ساعت : 09:46

چاپ به اشتراگ گذاشتن
آغاز جهاد تبیین در مازندران

آغاز جهاد تبیین در مازندران

نماینده ولی فقیه در مازندران گفت:تهذیب و تقوا میان مبلغان برای نشر در میان مردم حائز اهنیت است و در جهاد تبیین مازندران مسائل روز بایو به مردم منتقل شود.

به گزارش دوربین خبر،

با ورود بسیج و حوزه های علمیه جهاد تبیین در مازندران آغاز می شود

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، نماینده ولی فقیه در مازندران در نشست طلایه داران جهاد تبیین گفت:تبیین حوادث واقعه،مسائل روز و روشنگری از مهم ترین وظایف مبلغان در اجرای جهاد تبیین است.
آیت الله لائینی با بیان اینکه در کنار بیان معارف الهی موضوعات حوزه انقلاب تبیین شود افزود:طلبه ساکت و صامت در انقلاب و حوزه ساکت و صامت بزرگترین آفت و آسیب برای انقلاب اسلانی به شمار می آید .
وی بر اتحاد مردم و انقلاب به عنوان هدفگذاری جهاد تبیین اشاره و تصریح کرد:تفکیک سیاست و دین یک بدعت آشکار است و اجرای متشور روحانیت باید در ابعاد مختلف توسط طلاب،مردم و ارکان انقلاب بازخوانی شود.
به گفته نماینده ولی فقیه در مازندران؛فعال بودن در برابر هجمه دشمنان،بیان رشد و توسعه کشور در ابعاد مختلف از مهمترین نکات جهاد تبیین است .
او تبیین و تاثیر در روایتگری در هر دو حوزه را خواستار شد.
فرمانده سپاه کربلا هم در نشست طلایه داران جهاد تبیین با اشاره به سرمایه گذاری رسانه ها در روایت نادرست از انقلاب و اسلام اظهار کرد:روحانیت و طلاب طلایه داران جهاد تبیین اند و امروز زمان جهاد روایت در مازندران است .
او با تاکید بر اینکه در استان مازندران احیا مساجد و پایگاه های مقاومت بسیج در حال انجام است افزود: با ورود ائمه جماعات نقش آفرینی امام جماعت ،مشارکت مردم در جهاد تبیین آغاز خواهدشد.
بیش از 4 هزار پایگاه بسیج در مازندران وجود دارد و بناست هزار و 500 مبلغ نیز در جهاد تبیین روایتگری از انقلاب را آغاز کنند.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : آغاز جهاد تبیین در مازندران

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir