امروز پنج شنبه 05 خرداد 1401 ساعت 19:32:07

دوربین خبر

کد مطلب : 32541 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 12 اسفند 1400 -ساعت : 18:19

چاپ به اشتراگ گذاشتن
"اینجا ایران است "در مازندران کلید خورد

با نگاهی بر حمایت از کالای ایرانی

"اینجا ایران است "در مازندران کلید خورد

به گزارش دوربین خبرحمایت از تولید داخلی و پشتیبانی از تولیدکنندگان و رفع موانع تولید، از دغدغه‌های چندین ساله رهبر معظم انقلاب است و ازهمین رو شعار سال هم بر همین اساس نامگذاری شده است.

رهبر عظیم الشان برای حمایت از تولید داخلی فرمودند«بنده پشت قضیه‌ی حمایت از تولید داخلی ایستاده‌ام تولید بایستی در کشور رواج پیدا کند.»  بنابراین ترغیب و تشویق مردم به خرید کالا‌های داخلی و همچنین اتکا و اعتماد به نیرو‌های جوان و نخبه کشور در توسعه اقتصادی نقش اساسی دارد.

از این رو  رهبر معظم انقلاب تولید را جهاد خواندند و بدیهی است  جز با زبان گیرای هنر، نمیتوان در ترویج، تقویت و توسعه تولید کالای ایرانی قدم برداشت.. فیلم سینمایی «اینجا ایران است» براساس جهاد تبیین برای تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها به تهیه کنندگی معاونت اجتماعی سپاه کربلا و با مشارکت ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان مازندران و همچنین همراهی معاونت روابط عمومی سپاه کربلا در ساری کلید خورد.

سردار احمد برسلانی جانشین فرمانده سپاه کربلا در سومین روز از فیلم‌برداری این فیلم سینمایی، با اشاره به اینکه هنرمندان در یک جهاد مقدس شرکت می کنند، گفت: کاری که هنرمندان با هنر خویش در راستای تبیین جنگ اقتصادی انجام می‌دهند،جهاد است و هنرمندان هم یک جهادگر هستند.

جانشین فرمانده سپاه کربلا افزود:هنرمندانی که در حال تلاش هستند و براساس نیاز جامعه در جهت امیدافزایی گام بر میدارند،همان جهاد تبیینی که رهبر معظم انقلاب فرمودند را انجام میدهند.

جانشین فرمانده سپاه کربلا عزت و اقتدار ایران اسلامی را مرهون شهدا دانست و خاطرنشان کرد: ما تا ابد مدیون و بدهکار شهدا که هنرمندان واقعی بودند، هستیم و حاج قاسم هم یک فرمانده هنرمند با خلاقیت و ابتکار بود.پ ؛فرماندهی که با اوج هنر و طراحی خویش کشور در حال سقوط سوریه را نجات داد و ماهم پیرو مکتب حاج قاسم در همه میدان‌ها هستیم.

او اظهار داشت:با نام شهدایی چون شهید بلباسی ها، شهید رادمهرها و شهید کابلی ها که بی نهایت هنرمند بودند و لرزه بر جان دشمنان انداختند، میتوان به کارها برکت داد.

جانشین فرمانده سپاه کربلا ادامه داد: نظریه پردازان غربی اذعان کردند جمهوری اسلامی ایران در حال تحقق تمدن نوین اسلامی است که کار  دولت انقلابی سرعت بیشتری گرفته است.

آتش تقی پور بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون هم در این دیدار، با قدردانی از سپاه و به اینکه سپاه سردمدار میادین مبارزه با دشمن است، گفت: سپاهیان واقعا هنرمند هستند و هنرمندی بهتر از این نمی شود که کارهای نشدنی را برای تامین امنیت انجام داده اند.

تقی پور با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب و اینکه انقلاب ما یک انقلاب فرهنگی است، افزود: متاسفانه در زمینه فرهنگی زیاد سرمایه گذاری نکردیم و دشمن هم مانع سرمایه گذاری شده است.

این بازیگر پیشکسوت سینما در ادامه با تاکید بر اینکه کار هنری نیازمند آرامش خاطر است گفت: باید امکانات و تجهیرات در اختیار هنرمندان قرار بدهیم و هرکاری از دستمان برمیآید برای حمایت و پشتیبانی هنرمندان جوان انجام دهیم.
گفتنی است، فیلمبرداری فیلم سینمایی «اینجا ایران است» در روز مبعث رسول مکرم اسلام (ص) آغاز شد که در آن بیش از ۵۰ بازیگر نقش آفرینی می‌کنند.

در این فیلم نویسنده و کارگردان؛ رضا محمدی است و 
تهیه کنندگی کار را  احمد حمیدی نژاد ودعلیرضا ناصری راد برعهده دارند همچنینمشاور طرح و ناظر کیفی نیز بر عهده  علی ابراهیمی گتابی است. 
آتش تقی پور، علی مدهوشیان،آتنا محمدعلی زاده، حسین مهدوی، حسین توهمی، هوشنگ رضایی، عسکری رئیسی، اسماعیل فلاح،  و ... در این فیلم ایفای نقش می کنند .

انتهای پیام/


"اینجا ایران است "در مازندران کلید خورد

"اینجا ایران است "در مازندران کلید خورد

"اینجا ایران است "در مازندران کلید خوردلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : "اینجا ایران است "در مازندران کلید خورد

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir