امروز شنبه 09 مهر 1401 ساعت 21:33:18

دوربین خبر

کد مطلب : 32552 -تاریخ انتشار : دوشنبه 16 اسفند 1400 -ساعت : 21:33

چاپ به اشتراگ گذاشتن
نوروزانه در شبکه تبرستان/مادرمه میهمان مازنی ها

مدیر روابط عمونی شبکه تبرستان خبر داد:

نوروزانه در شبکه تبرستان/مادرمه میهمان مازنی ها

به گزارش دوربین خبر،به نقل از روابط عمومی صدا و سیمای مرکز مازندران شبکه استانی، با ویژه برنامه های جدید و خلاقانه به استقبال نوروز می رود

مهدی رحمانی مدیر روابط عمومی صدا و سیمای مازندران در تشریح این برنامه ها گفت:سیمای مرکز مازندران با سه برنامه جدید به استقبال نوروز ۱۴۰۱می‌رود.
برنامه" مادرمه "با آیتم های متنوع و جدید با حضور مهمانان ملی و استانی به استقبال لحظات تحویل سال می رود.

او اظهار داشت: برنامه بهارون در شبهای نوروز پخش خواهد شد و از دیگر برنامه ها سیمای استانی برنامه ونوشه است که به عنوان یک برنامه صبحگاهی بر روی آنتن شبکه تبرستان خواهد رفت.
رحمانی با تاکید بر اینکه در حوزه معاونت صدا هم برنامه هایی جذاب همچون هفت سین ویژه صبح نوروز ،گل افشون ویژه عصر گاهی ،نغمه های بهاری،پخش خواهد شد ادامه داد: پخش ترانه و سرود های درخواستی و ماه تو، ویژه برنامه شبانگاهی نوروز از صدای شبکه استانی پخش خواهد شد.
مدیر روابط عمومی شبکه تبرستان با اشاره به برگزاری اولین جشنواره آواها و نواها  افزود:با بهره‌گیری از نماهنگهای تولید شده به مناسبت نوروز و بهار و با توجه به حضور مهمانان دیگر استان ها در مازندران به صورت درخواستی در این برنامه هر روز چهار نماهنگ از چهار استان پخش می شود و با آرای مردمی بهترین نماهنگ و موسیقی انتخاب و معرفی می‌شود که این امر موجب آشنایی بیشتر مخاطبان با موسیقی دیگر مناطق کشور خواهد شد.
رحمانی گفت:در حوزه معاونت فضای مجازی هم با تهیه و تولید نمایش طنز با موضوع بازار شب عید و چشم هم چشمی خانواده ها به استقبال نوروز خواهیم رفت.
مدیر روابط عمومی شبکه تبرستان تصریح کرد:پویش فیلم هفت سین و تولید دونماهنگ از تلاش کادر درمان در دوران کرونا از دیگر برنامه‌های نوروزی است . 


نوروزانه در شبکه تبرستان/مادرمه میهمان مازنی هالینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : نوروزانه در شبکه تبرستان/مادرمه میهمان مازنی ها

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir