امروز شنبه 09 مهر 1401 ساعت 20:21:58

دوربین خبر

کد مطلب : 32568 -تاریخ انتشار : جمعه 20 اسفند 1400 -ساعت : 19:25

چاپ به اشتراگ گذاشتن
راه اندازی طرح های نیمه تمام آموزشی تا دو سال آینده در مازندران

وزیر آموزش و پرورش در مازندران:

راه اندازی طرح های نیمه تمام آموزشی تا دو سال آینده در مازندران

به گزارش دوربین خبر،

یوسف نوری، وزیر آموزش و پرورش در جلسه شورای اداری شهرستان قائمشهر با بیان اینکه شعار دولت مردمی بودن، عدالت و شفافیت است، گفت: مهم ترین ویژگی رییس جمهوری اخلاق مداری و دین داری است .

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه در شهرستان قائمشهر ۱۴ پروژه نیمه تمام آموزشی وجود دارد ، اظهار داشت: تا دو سال آینده تمام این پروژه های نیمه تمام افتتاح و دانش آموزان در این فضاهای آموزشی مشغول به تحصیل خواهند شد.

وی با بیان اینکه به عنوان نماینده تام الاختیار رییس جمهور در این شهرستان حاضر شده ام ، افزود: در بازدیدی که از مدرسه عاشورا انجام شد، این مدرسه بنام شهید محمد بلباسی مزین شده و ان شاالله دهه فجرسال آینده  به بهره برداری می رسد.

نوری افزود: همچنین یکی از مدارس شهرستان قائمشهر بنا است تا به عنوان خوابگاه دانش آموزان بی سرپرست ایجاد شود. نماینده تام الاختیار رییس جمهور در شهرستان قائمشهر  این هدیه را به دانش آموزان بی سرپرست قائمشهری داد تا در سال آینده علاوه بر ایجاد خوابگاه، آنان می توانند در آن مکان شروع به تحصیل کنند.

وی با تاکید براینکه شهرستان قائمشهر در بحث توریسم و گردشگری در حال رشد است ، افزود: در صورت جذب سرمایه گذار، ظرفیت ایجاد هتل و اقامتگاه پنج ستاره در این شهرستان وجود دارد.

وزیر آموزش و پرورش خاطرنشان ساخت: مشکلات تامین اعتبار برای دفن زباله، ورزشگاه شهید وطنی ، زیرگذرها و پروژه های عمرانی را در هیات دولت مطرح میکنیم تا اعتبارات برای تکمیل این طرح ها جذب شود. لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : راه اندازی طرح های نیمه تمام آموزشی تا دو سال آینده در مازندران

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir