امروز شنبه 09 مهر 1401 ساعت 21:43:54

دوربین خبر

کد مطلب : 32570 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 26 اسفند 1400 -ساعت : 10:14

چاپ به اشتراگ گذاشتن
بازدید 5 هزار زائر مازندرانی از مناطق عملیاتی جنوب/نام نویسی امسال سامانه ای است

بازدید 5 هزار زائر مازندرانی از مناطق عملیاتی جنوب/نام نویسی امسال سامانه ای است

به گزارش دوربین خبر، سرهنگ پاسدار محمد عباسپور مسئول اردویی،گردشگری و راهیان نور سپاه کربلا استان با اشاره به حضور پررنگ همه مردم از گروه های مختلف در برنامه راهیان نور گفت: هوشمند سازی نام نویسی کاروان های راهیان نور انجام شد. 

وی با بیان اینکه در گذشته بصورت سنتی نام نویسی انجام می شد افزود: آن دسته از مردمی که به صورت خودروهای شخصی درصدد بودند تا در اردوی های راهیان نور شرکت کنند،دسترسی به مراکز نداشتند اما امسال سامانه ای طراحی شد و مردم عزیز  از 5 بهمن در این سامانه نام نویسی کردند .

عباسپور در خصوص زمان نام نویسی کاروان های راهیان نور تصریح کرد:17 اسفند تا 4 فروردین زمان نام نویسی اس.

او در زمینه تشرف به مناطق عملیاتی اعلام کرد:کاروان هایی که از مازندران به سمت جنوب حرکت میکنند، پس از رسیدن به خوزستان، غروب روز اول را در اردوگاه شهید جعفزاده اندیمشک اسکان می یابند و و صبح روز بعد برای بازدید از یادمان فتح المبین و یادمان شهدای هفت تپه راهی می شوند.

او. ادامه داد:روز دوم بازدید کاروان ها از یادمان عملیاتی والفجر هشت و اروند کنار که یکی از مناطق عملیاتی لشکر پرافتخار لشکر 25 کربلا است حضور می یابند ؛روز بعد هم کاروان ها به سمت یادمان طلائیه و هویزه راهی می شوند و آخرین حضور کاروان ها هم که اختتامیه راهیان نور است حضور رائرین در معراج شهدای شهید محمودوند اهواز است.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : بازدید 5 هزار زائر مازندرانی از مناطق عملیاتی جنوب/نام نویسی امسال سامانه ای است

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir