امروز شنبه 09 مهر 1401 ساعت 21:05:14

دوربین خبر

کد مطلب : 32571 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 26 اسفند 1400 -ساعت : 10:22

چاپ به اشتراگ گذاشتن
فعالیت 30 گروه جهادی در تعطیلات نوروزی/دستگاه های اجرایی همکاری کنند

فعالیت 30 گروه جهادی در تعطیلات نوروزی/دستگاه های اجرایی همکاری کنند

به گزارش دوربین خبر،

بعد از دوسال کم توفیقی در اعزام راهیان نور، امسال با پیگیری های انجام شده و نگاه مثبت دولت، راهیان نور برگزار شد.سادات کرمی مسئول بسیج دانشجویی مازندران گفت:40 دستگاه اتوبوس دانشجویی،به مناطق اعزام شد و 70 درصد خانم ها و 30 درصد آقایان زائران دانشجویی امسال در اردوی راهیان نور هستند.

وی با بیان اینکه سازمان بسیج دانشجویی یک برنامه در راستای رویکرد جهاد تبیین و همچنین مقوله پیشرفت و عقلانیت توام با احساس ، گروه اندیشه ورز طراحی کرده است خاطرنشان کرد:ذهن دانشجویان بسیار پرسشگر و متمایل به شنیدن حقایق است بعد از عید هم برای اردوی راهیان نور به غرب کشور هم برنامه ریزی می کنیم که اردوی راهیان نور غرب کشور( کردستان و کرمانشاه) هم جز برنامه های ابلاغی این سازمان خواهد بود. 

سادات کرمی تصریح کرد:15 اسفند ماه تا 15 مهرماه تحت عنوان عهد خدمت در دستور کار است و  دراین بازه یک ماهه دانشجویان جهادگر  با استقرار در سه قرارگاه که توسط نهادها هم پشتیبانی می شود؛ مستقر می شوند.

سادات کرمی ادامه داد:یک پروژه آب رسانی به همت گروه های جهادی دانشجویی در حال فعالیت است که کار لوله گذاری انجام شده است در قرارگاه بهشهر و بخش هزار جریب هم دانشجویان جهادی در بخش آبرسانی، عمرانی و آموزشی مشغول به فعالیت هستند و در بالادست تنکابن هم یک قرارگاه جهادی دانشجویی مستقر است که با همکاری حوزه محلات این کار انجام می شود.

او تاکید کرد:30 گروه جهادی در این بازه مشغول فعالیت جهادی هستند که در هر گروه بین 5 الی 15 عضو دارد که حداقل 300 الی 350 دانشجو را درگیر کارهای دانشجوکردیم تا خودسازی  برای دانشجویان ایجاد شود. 


فعالیت 30 گروه جهادی در تعطیلات نوروزی/دستگاه های اجرایی همکاری کنندلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : فعالیت 30 گروه جهادی در تعطیلات نوروزی/دستگاه های اجرایی همکاری کنند

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir