امروز شنبه 09 مهر 1401 ساعت 20:54:25

دوربین خبر

کد مطلب : 32608 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 02 شهریور 1401 -ساعت : 10:46

چاپ به اشتراگ گذاشتن
نشست کاری استاندار و مجمع نمایندگان مازندران در تهران برگزار شد

نشست کاری استاندار و مجمع نمایندگان مازندران در تهران برگزار شد

به گزارش دوربین خبر،این نشست های دوره ای با هدف بررسی راهکارهای توسعه ای مازندران صورت می گیرد.سمیه فقیه گزارش می دهد...

به گزارش دوربین خبر،
 استاندار مازندران با بیان این که جلسه خوبی با حضور همه اعضاء مجمع نمایندگان استان برای تداوم اقدامات مشترک و تلاش برای تقویت همکاری ها در جهت اعتلا و آبادانی مازندران برگزار شد، افزود: مقرر گردید، مباحث راهبردی بویژه جلسات در خصوص موضوعات اقتصادی فی مابین بصورت ماهانه استمرار داسته باشد.
حسینی پور با اعلام این که در تلاشیم تا برای بررسی های تخصصی و تصمیم سازی های موثر؛ جلسات مشترک با مجمع با حضور وزرای مرتبط برگزار شود، گفت: همچنین مقرر شد، تا از ظرفیت مقامات ملی برای شتاب بخشی به مسائل توسعه ای استان با تسهیل و رفع موانع پیش روی توسعه مازندران استفاده شود.
وی ادامه داد: حمایت از چند طرح بزرگ راهبردی اقتصادی و سرمایه گذاری که در شمار برنامه پیگیری های استاندار قرار دارد از سوی مجمع نمایندگان؛ از مهم ترین مصوبات این نشست بود که می تواند به روند و شتاب توسعه مازندران در بخش های مهم و محوری کمک کند.
برپایی این نشست دیرهنگام و همچنین عدم وفاق یکپارچه در رفع مشکلات شهرستانی مهمترین انتقادات حول برپایی این نشست از سوی فعالان رسانه ای بود.
اطلاع رسانی در خصوص این جلسه نیز از سوی مسئولان روابز عمومی مجمع نمایندگان و یا استاتداری صورت نگرفت .لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : نشست کاری استاندار و مجمع نمایندگان مازندران در تهران برگزار شد

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir