امروز شنبه 09 مهر 1401 ساعت 20:40:06

دوربین خبر

کد مطلب : 32610 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 02 شهریور 1401 -ساعت : 10:54

چاپ به اشتراگ گذاشتن
صیانت از همکاران اداری وظیفه دستگاه حراستی مازندران /مقابله با فساد اداری الویت ماست

استاندار مازندران در جمع مسئولان حراست دستگاه های اجرایی:

صیانت از همکاران اداری وظیفه دستگاه حراستی مازندران /مقابله با فساد اداری الویت ماست

به گزارش دوربین خبر،استاندار مازندران در همایش مشترک مدیران ادارات و روسای حراست دستگاه های اجرایی مازندران گفت:تعاملات سازنده در جهت توسعه استان با ورود دستگاه های امنیتی و نظارتی ضروری است .
حسینی پور با بیان اینکه از مهمترین مولفه های موفقیت جمهوری اسلامی ایران نقش منحصر به فرد دستگاه اطلاعاتی و امنیتی است افزود:انقلابی ماندن و انقلابی عمل کردن دو شاخصه مهم فعالان اطلاعاتی است و سربازان گمنام امام زمان در برحه های مختلف خالصانه در حراست و اعتلای نظام کوشش می کنند.
استاندار مازندران با اشاره به فعالیت کارمندان حراست دستگاه های اجرایی در حوزه نظارت های هوشمند بیان کرد:با ابزارهای فنی برخی نیروهای اطلاعات از محرمانه هایی مطلع می شوند که قضاوت را سخت خواهد کرد و بنابراین درجه سرباز گمنام امام زمان برای ورود به اطلاعات افراد مسئولیت سنگین افراد فعال در این حوزه را می رساند.
او ضابطه مندی را شرط اساسی در فعالیت های حوزه حراست و اطلاعات برشمرد و تصریح کرد:در مازندران نیز نظارت هوشمندانه در زمینه های مختلف اجرایی را رصد می کنیم .
او با بیان اینکه خنثی سازی توطئه ها و فتنه ها از وظایف مدیران در حوزه اداری است بیان کرد:حراست از مجموعه حفاظت از دستکاه اجرایی در ابعاد مختلف است و صیانت از همکاران اداری مهمترین وظیفه فعالان حراستی است .
استاندار مازندران همچنین گفت:هرگونه جراحی در ادارات به معنای ضعف در حراست دستگاه های اجرایی است خاطرنشان کرد:نقش حراست ها صیانت از دستگاه اداری است و منشا شروع یک کجروی نقطه ورود حراست ها با اشراف اطلاعاتی است و پیشگیری در حوزه های مختلف ضرورت دارد.
استاندار مازندران بر سنجش واحدهای حراست دستگاه های اجرایی مازندران تاکید کرد و ادامه داد:با شتاب توسعه در استان آسیب ها نیز افزتیش خواهد یافت و بنابراین اقدامات موثر در جهت توسعه با کاهش آسیب ها باید تدبیر شود.
وی فساد را سم مهلک توسعه دانست و با بیان اینکه در مازندران نیازمند توسعه حداکثری اقتصادی در ددلت سیزدهم هستیم خاطر نشان کرد:حراست ها در توسعه اقتصادی استان باید نقش آفرینی کنند.
او ورود در حوزه امنیتی را در کنار ورود دستگاه های نظارتی در جریان فعالیت های توسعه ای از وظایف مهم فعالان حوزه اطلاعات بیان کرد و گفت:توسعه در تکنولوژی نوین اقتصادی دنیا مرهون ورود دستگاه های اطلاعاتی نظامی و غیرنظامی است تا با پردازش شرایط امکان گزارش دهی موثر داشته باشند.


صیانت از همکاران اداری وظیفه دستگاه حراستی مازندران /مقابله با فساد اداری الویت ماستلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : صیانت از همکاران اداری وظیفه دستگاه حراستی مازندران /مقابله با فساد اداری الویت ماست

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir