امروز شنبه 09 مهر 1401 ساعت 20:49:52

دوربین خبر

کد مطلب : 32619 -تاریخ انتشار : جمعه 04 شهریور 1401 -ساعت : 18:02

چاپ به اشتراگ گذاشتن
رئیس سازمان مدیریت بحران در بازدید از مناطق سیل زده بلده شهرستان نور از اختصاص بیش از هزار میلیارد تومان اعتبار برای جبران خسارت سیل اخیر خبر داد

‍ اختصاص بیش از هزار میلیارد اعتبار برای جبران خسارت سیل اخیر

رئیس سازمان مدیریت بحران در بازدید از مناطق سیل زده بلده شهرستان نور از اختصاص بیش از هزار میلیارد تومان اعتبار برای جبران خسارت سیل اخیر خبر داد

به گزارش دوربین خبر،رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از اختصاص بیش از هزار میلیارد تومان اعتبار در مرحله نخست برای جبران خسارت سیل اخیر کشور تا هفته آتی خبر داد.

محمدحسن نامی پس از بازدید و بررسی مشکلات مناطق سیل زده بخش بلده شهرستان نور بخصوص روستای یالرود، در جلسه شورای اداری این بخش، مردم مازندران را متفاوت‌تر از دیگر مناطق کشور خواند و گفت: مردم این خطه روحیه مقاومت و تاب آوریشان در مقابل سختی‌ها بیشتر است؛ چرا که در سیل اخیر خود مردم پای کار آمدند که در برخی از مناطق اینطور نبوده است.
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور افزود: در سیل اخیر ۲۴ استان کشور درگیر بوده که در آن ۱۳۳ شهر و هزار و ۳۴۴ روستا آسیب دیدند.
او ادامه داد: از این میان حدود ۶۰ روستا دچار آسیب دیدگی جدی شده اند که در مازندران این آسیب دیدگی به نسبت برخی استان‌ها کمتر بوده که در این زمینه رئیس جمهور دستور اکید برای جبران خسارت را داده اند که این کار جزء وظایف شرعی و قانونی ماست.
محمدحسن نامی درباره مرحله نخست جبران خسارت‌های سیل اخیر گفت: در این مرحله که تا هفته آتی اجرا می‌شود بیش از هزار میلیارد تومان برای مناطق سیل زده کشور اختصاص داده شده که سهم مازندران ۹۰ میلیارد تومان است.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : رئیس سازمان مدیریت بحران در بازدید از مناطق سیل زده بلده شهرستان نور از اختصاص بیش از هزار میلیارد تومان اعتبار برای جبران خسارت سیل اخیر خبر داد

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir