امروز سه شنبه 15 آذر 1401 ساعت 15:06:55

دوربین خبر

کد مطلب : 32628 -تاریخ انتشار : سه شنبه 29 شهریور 1401 -ساعت : 10:42

چاپ به اشتراگ گذاشتن
رزمایش استانی سپاس برگزار می شود

رزمایش استانی سپاس برگزار می شود

به گزارش دوربین خبر به نقل از خبرگزاری صدا و سیما،فرمانده سپاه کربلا مازندران در نشست خبری به مناسبت هفته دفاع مقدس گفت:دفاع مقدس مرحله‌ای از انسان سازی و ارزش نظام اسلامی است که دلیرمردان با غیرت و دین از ایران دفاع کردند و گنجینه امنیت به کشور تقدیم شده است.

سردار مسلمی با اشاره به ضرورت انتقال ارزش‌های دفاع مقدس برای نسل سوم و چهارم انقلاب افزود:روایتگری راویان دفاع مقدس و بازنمایش تصاویر ضبط شده نشان دهنده تلاش مجاهدانی است که در راه اعتلای انقلاب اسلامی کوشیده اند.
او با بیان اینکه درک سیره شهدا همچنان ناشناخته است گفت:رزمایش سپاس با هدف گرامیداشت مقام و منزلت خانواده‌های شهدا به مرحله اجرا در آمده است تا از روایت یاد شهدا در مقابله با آسیب‌های فرهنگی و اجتماعی بهره برداریم.
سردار مسلمی ادامه داد:در چهل و دومین سالگرد دفاع مقدس با شعار ما مقاوم هستیم به موضوع تولید دانش بنیان و تقویت روحیه جهادی با هدف مقابله با ترفند دشمنان پیگیری می‌پردازیم.
فرمانده سپاه کربلا مازندران خواستار وحدت در ارکان مختلف انقلاب شد و گفت:برنامه فرهنگی قهرمان شهیدم همزمان با سراسر کشور در مازندران برگزار می‌شود.
او برگزاری یادواره شهدا، بهشت گردی بر مبنای عطرافشانی مزار شهدا، سینما مقاومت محله، پاتوق‌های گفتگو، نهضت وصیتنامه خوانی شهدا در قالب رویداد‌ها با محوریت پایگاه‌های بسیج محلات در ۴ هزار نقطه اجرا می‌شود.
فرمانده سپاه کربلا مازندران با اشاره به بکارگیری هزار و ۲۰۰ تیم برای سرکشی به ۱۰ هزار و ۴۰۰ خانواده شهید استان افزود:این رزمایش بصورت فراگیر استانی اجرا می‌شود.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : رزمایش استانی سپاس برگزار می شود

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir